تور آذربایجان و آشنایی با نخجوان

نخجوان شهری کوچک و قدیمی در کشور آذربایجان است که با وجود وسعت کم دارای جاذبه های فراوانی است. کشور آذربایجان به دلیل نزدیکی به ایران می تواند رویای یک تور خارجی و نیز یک تور ارزان را برای کسانی که علاقمند به تور خارجی هستند اما مشکل هزینه دارند محقق کند. ویزای آذربایجان هنگام ورود به این کشور و در مرز صادر می گردد و نیازی به اقدامات قبل از سفر برای ویزا نیست. چون این کشور به ایران خیلی نزدیک است برای ثبت نام در تور آذربایجان نیازی به مسیر هوایی و گرفتن بلیط هواپیما وجود ندارد و می توانید با خودروی خودتان و یا اتوبوس تور به این کشور بروید.

تور آذربایجان و آشنایی با نخجوان

بهترین فصل برای تور نخجوان

آب و هوا و اقلیم نخجوان به دلیل نزدیکی آذربایجان به ایران بسیار مشابه هم هستند. نخجوان مانند ایران زمستان سرد و تابستان گرم دارد و در بهار هوا خنک و معتدل است به همین سبب تور بهاره بهترین تور برای یک سفر دو یا سه روزه به این شهر می باشد. تور آذربایجان با اینکه یک تور خارجی برای ایرانیان محسوب می شود اما به دلیل نزدیکی به ایران به تور داخلی شباهت بیشتری دارد.

اقامتگاه و هتل در تور نخجوان

در نخجوان به دلیل کوچکی این شهر هتل های زیادی وجود ندارد اما همان تعداد هتلی که وجود دارد دارای امکانات خوبی هستند. اگر می خواهید به جاذبه های شهر نزدیک باشید و برای رفتن به بازار خرید فقط چند قدمی را پیاده روی کنید هتل تبریز انتخاب خوبی برایتان است. برخی گردشگران تور نخجوان که با هواپیما به این شهر می آیند مایل هستند در هتلی اقامت کنند که در نزدیکی فرودگاه باشد هتل گراند هتل لوکس در خارج از شهر نخجوان و در نزدیکی فرودگاه این شهر قرار دارد.

تور آذربایجان و آشنایی با نخجوان

رستوران و غذا در تور نخجوان

در تور نخجوان و این شهر رستوران های خوبی وجود دارد که با وجود کیفیت خوب غذایی که ارائه می دهند هزینه معقولانه ای می گیرند. هزینه غذا در اکثر رستوران های نخجوان به مانند ایران است و غذا هزینه زیادی برای شما ندارد. برخی گردشگران ایرانی که خارج از تور و با ماشین شخصی به این شهر و کشور می آیند برای صرفه جویی بیشتر با خود غذاهای کنسرو شده و آماده می آورند زیرا این سفر طولانی نیست و نهایتا سه روزه خاتمه می یابد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها