تورهای گردشگری متفاوت

در این بخش از مجموعه اطلاعات گردشگری برای توریست ها و ایرانیانی که به سفر علاقه مند هستند به چند تور ویژه و متفاوت می پردازیم. تور لحظه آخری و تور ارزان همواه بیشتر مورد توجه گردشگران است ولی تورهای عجیب و مکان های خاص نیز مشتریان و علاقه مندان خود را دارد.به همین دلیل در این نوشتار تلاش کرده ایم برای بازدید شما عزیزان با تور از مکان های جذاب، چند مورد از سکونت گاه های قدیمی که هم اکنون نیز افرادی در آنها زندگی می کنند را معرفی کنیم.

تورهای گردشگری متفاوت 

ماترا شهر عجایب در تور ایتالیا

یکی از مکان های عجیب و سکونتگاه های قدیمی در تورهای گردشگری، ماترا شهری قدیمی و باستانی در ایتالیا است که خانه های آن نیز در میان صخره ها ساخته شده است. به گفته برخی از افراد محلی، بیشتر ساکنین این خانه ها در همان خانه ای زندگی می کنند که اجدادشان هزاران سال پیش زندگی کرده اند.

تورهای گردشگری متفاوت 

تور مکزیکو و اماکن قدیمی آن

مورد بعدی که تعداد زیادی تور گردشگری برای دیدن آن عازم مکزیکو می شوند آکوما نام دارد. آکوما پوبلو روستاییست که بالای صخره هایی در مکزیکو واقع شده است. خانه های این روستا از قدیمی ترین اماکن زندگی در آمریکای شمالی به شمار می روند که امروزه همچنان توسط محلی ها مورد استفاده قرار می گیرد. این روستا از سال ۱۱۵۰ میلادی یک روستای مسکونی بوده است و اگرچه امروزه تعداد انگشت شماری ساکن دارد که هیچ امکاناتی در نزدیکی خود ندارند اما کماکان متروکه نشده و زندگی در آن جریان دارد.

تورهای گردشگری متفاوت 

تور ترکیه و کلیسای سن پیتر

کلیسای سن پیتر در نزدیکی شهر آنتاکیا در ترکیه واقع شده است و یکی از کُهن ترین کلیساهای مسیحیان است که در دل سنگ ها به وجود آمده است و قدمت آن به قرن ۴ یا ۵ باز می گردد. این کلیسا مورد بازسازی نیز قرار گرفته است و امروزه دوباره فعال است. گزینه جذاب دیگر در تور عجیب و غریب ما خانه های چوبی در جزیره فارو قرار دارند که از جمله قدیمی ترین خانه های چوبی مسکونی در دنیا هستند. قدمت این خانه های چوبی به قرن ۱۱ باز ارجاع می شود و امروزه این خانه ها کماکان توسط برخی از نسل های جدید این خانواده ها مورد استفاده قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها