تهیه ویدئو زیبا در سفر

شبکه های اجتماعی در سفرهای امروزی بسیاری از افراد نقش مهمی ایفا می کنند. ثبت و به اشتراک گذاری لحظات جذاب سفر برای دوستان و اقوام به یکی از دغدغه های مسافرین تبدیل شده است. اما ما در آژانس الهام سیر به بررسی این موضوع پرداخته ایم که چگونه می توانید از سفر خود تصاویر و ویدئو هایی منحصر به فرد و زیبا تهیه کنید تا هم به اشتراک گذاشته و هم بعد ها بتوانید از دیدن لحظات زیبای سفر خود لذت ببرید. ویدئو با توجه به اینکه می تواند تصویر و صدا و ابعاد مختلف را نشان دهد می تواند بسیار تأثیر گذارتر از تصاویر و یا متون بوده و جاذبه ها و زیبایی های سفر را به طور ملموس تر نشان دهد، اما واقعیت این است که هر ویدئویی نمی تواند زیبا و جذاب باشد و باید نکاتی را در هنگام ثبت ویدئو در نظر بگیرید. در ادامه با ما باشید تا برخی از راهکارهای فیلم گرفتن در سفر را با هم مرور کنیم.

تهیه ویدئو زیبا در سفر

امکانات مورد نیاز فیلم گرفتن در سفر

امکانات و وسایل مورد نیاز برای ثبت یک ویدئو در سفر با توجه به شرایط شما می تواند متفاوت باشد. بسیاری از افراد سبُک سفر می کنند و ترجیح می دهند فقط از تلفن همراه خود برای فیلم برداری استفاده کنند و برخی دیگر از دوربین های خانگی و یا بسیار حرفه ای بهره می برند. بنابراین ابزار شما با توجه به اینکه از چه دوربینی می خواهید استفاده کنید می تواند متفاوت باشد. البته نکاتی را باید قبل از انتخاب دوربین در نظر بگیرید اگر آموزش لازم برای استفاده از دوربین حرفه ای را ندیده اید پیشنهاد می کنیم قید دوربین های خفن را بزنید زیرا احتمالاً ویدئو شما کیفیت افتضاحی داشته باشد.! قطعاً پر استفاده ترین ابزار در سفر به هر نقطه ای بدون دردسر ها و حساسیت های دوربین های دیگر استفاده از تلفن همراه است که بسیاری از آنها دوربین های با کیفیت با نحوه استفاده بسیار آسانی دارند.

تهیه ویدئو زیبا در سفر

چند نکته ضروری در مورد فیلم برداری در سفر

مهم ترین نکته که باید رعایت کنید مواظبت کردن از ابزار فیلم برداری خود است. قطعاً با توجه به شرایط سفر مانند حضور در کوه ها و مناطق بادگیر و یا امواج دریا و غیره اتفاقات زیادی ممکن است برای وسیله فیلم برداری شما به وقوع بپیوندد. کیف های محکم تر و ضد آب و ضد ضربه به وفور در بازار یافت می شوند و می توانند خیال شما را بابت مواظبت از وسایل فیلمبرداری خود آسوده سازند. استفاده از بندهایی که دور مچ شما بسته می شود نیز هم از افتادن های ناگهانی دوربین و گوشی شما جلوگیری می کند و هم در برابر سارقان می توانید بدون نگرانی به عکاسی و ثبت ویدئو بپردازید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها