تفلیس پایتخت دیدنی گرجستان

کشور گرجستان در همسایگی کشورهای روسیه و ترکیه قرار دارد و پایتخت آن شهر تفلیس می باشد. گرجستان نیز مانند برخی کشورها مثل ترکیه از گردشگران ایرانی که با تور به این کشور می آیند ویزا نمی خواهد و به همین علت مشکلی برای کمبود وقت و ویزا گرفتن ندارید. در تفلیس هیچ گونه نگرانی برای اقامت نخواهید داشت زیرا در این شهر هتل های زیادی با امکانات حرفه ای و تخصصی وجود دارد که برای تور خارجی خدمات خوبی را در اختیار می گذارد.

دریاچه لیسی در تفلیس

دریاچه لیسی در منطقه ای با آب و هوای خوب و درختان سرسبز قرار گرفته است و آب این دریاچه از منابع طبیعی تامین می شود.بی شک یکی از مقاصد تور گردشگری تفلیس دریاچه لیسی می باشد و قدم زدن در ساحل دریاچه و قایق سواری در دریاچه و ماهیگیری از تفریحات رایجی است که به دریاچه لیسی محبوبیت بخشیده است.

تفلیس پایتخت دیدنی گرجستان 

پارک آبی آکوا پارک

پارک آبی تفلیس برای رونق بخشیدن به جاذبه های گردشگری در تور گرجستان در سالهای اخیر ساخته شد. این پارک آبی به مانند تمامی پارک های آبی بسیار مورد توجه گردشگران می باشد. در آکوا پارک هیجان و آدرنالین به تمام معنی را با سرسره های بلند و با سرعت فوق العاده زیاد و نیز در استخرها تجربه خواهید کرد.

کلیسایی اعجاب انگیز بر بلندای صخره

در تفلیس صخره ای بلند در طبیعتی سرسبز وجود دارد که سر از آسمان در آورده است. بر روی این صخره متفاوت ترین و عجیب ترین کلیسای دنیا قرار دارد که قدمت آن به هزار سال و یا بیشتر می رسد. بر روی این صخره مسیری برای رسیدن به این کلیسا وجود ندارد و این سوال برای بازدید کنندگان وجود دارد که این کلیسا چگونه بر روی صخره ای به این بلندی ساخته شده و مردم چگونه به بالای صخره می رفتند و این باعث شده تا این کلیسا از عجایب جهان به شمار رود و از بی بدیل ترین اماکن دیدنی در تور تفلیس به حساب آید.

تفلیس پایتخت دیدنی گرجستان 

پل صلح و پارک ریکه

مقصد بعدی تور گرجستان پل صلح می باشد که در ساخت آن از معماری زیبای ایتالیایی بهره گرفته شده است و این پل بر روی رودخانه ای زیبا بنا شده است و در شب به دلیل روشن شدن نورافکن هایش به مانند خورشید در شهر تفلیس می درخشد. از محله های قدیمی تفلیس و از طریق پل صلح به پارک ریکه می رسید. در این پارک می توانید با استفاده از تله کابین از تمام مناطق زیبای اطراف دیدن کنید. نزدیکی پارک ریکه به پل صلح و نیز به مناطق قدیمی شهر باعث محبوبیت این پارک در نزد گردشگرانی که با تورخارجی به تفلیس می آیند، می شود.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها