تفلیس شهر چشمه ها در تور گرجستان

یکی از جاذبه های تور تفلیس که گردشگران را به تور لحظه آخری مشتاق می سازد، قدم زدن در خیابان های تفلیس و در میان خانه های رنگی می باشد، با توجه به محبوبیت روز افزون تور تفلیس و تور گرجستان در میان ایرانیان، هرچه زودتر نسبت به خرید بلیط چارتر اقدام کنید تا هزینه کمتر و پرداخت کنید و یک تور ارزان را بگیرید. گردشگران و ایرانیان برای بازدید از مکان های تاریخی و چشیدن غذاهای گُرجی از تور خارجی گرجستان استفاده می کنند. در متن زیر تعدادی از مکان های دیدنی تور تفلیس را معرفی می کنیم.

تفلیس شهر چشمه ها در تور گرجستان 

خیابان ها و چشمه های تور گرجستان

یکی از خیابان های تفلیس که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد، خیابان روستا ولی می باشد. نام خیابان از نام شاعر معروفی گرجی گرفته شده است، در این خیابان می توانید ساختمان های مهمی مانند پارلمان، موزه مردمی، کلیسای کاشوتی مورد بازدید قرار دهید. از دریاچه های آب شور تور گرجستان می توانیم به دریاچه لیسی اشاره کنیم، این دریاچه یکی از دریاچه های پر آب آذربایجان می باشد. از آب دریاچه برای پرورش ماهی استفاده می شود. محله تاریخی که حمام های زیادی را در خود جای داده است، محله حمام ها نام دارد. دلیل قرار گرفتن این حمام ها وجود چشمه های آب گرم فراوانی است که خاصیت درمانی دارند.

تفلیس شهر چشمه ها در تور گرجستان 

اماکن تفریحی و فرهنگی تور تفلیس

از دیگر جاذبه های این تور می توانیم به پارک آبی رو باز که شامل سرسره های آبی و استخرهای شنا می باشد، اشاره کنیم. این پارک بسیار مورد استقبال گرجی ها در فصل های گرم سال قرار می گیرد. از جاذبه های دیدنی و تاریخی تور تفلیس می توانیم به کلیسای صخره ای اشاره کنیم، که در بالای صخره بلندی قرار گرفته است. این کلیسا در شهر چیاتورا قرار  گرفته است، از زمان بازسازی کلیسا یک راهب ارتدکس در بالای کلیسا اقامت دارد، این کلیسا با نام راه بهشت هم شهرت یافته است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها