تفرجگاه های طبیعی و آبی در آنتالیا

آبشارهای دودن و منظره اطرافش

در تور آنتالیا با رفتن به خارج از این شهر به طبیعتی خوش آب و هوا می رسید که در آن چندین و چند آبشار وجود دارد که به داخل رودخانه ای می ریزند و یک مکان مناسب را برای تور رفتینگ به وجود می آورند. این طبیعت زیبا مناسب تور نوروزی و نیز تور تابستانی است تا با خارج شدن از گرمای شهر و رساندن خود به این منطقه آرامشی عجیب را برای خودتان رقم بزنید. تور آنتالیا با داشتن این آبشارها در برنامه اش یک تور فوق العاده مهیج و لذت بخش خواهد بود. 

تفرجگاه های طبیعی و آبی در آنتالیا 

رودخانه ماناوگات در آنتالیا

در نزدیکی شهر ماناوگات در آنتالیا رودخانه خروشانی وجود دارد که از کوه های اطراف ماناوگات جاری می شود و به طی مسیری پر پیچ و خم به دریای مدیترانه می ریزد به همین دلیل این رودخانه ماناوگات نامیده می شود. رودخانه ماناوگات به دلیل سرازیر شدن بر روی تپه های کوچک در طول مسیر خود آبشارهای کم ارتفاع اما زیبایی را به وجود آورده است و این رودخانه را با آب های خنک و کریستالی اش به مکانی دوست داشتنی برای گردشگران تور خارجی تبدیل کرده است و از تفریحات رایج آبی می توان شنا و قایق رانی را نام برد.

تفرجگاه های طبیعی و آبی در آنتالیا 

پارک ملی کورپولو کانیون در آنتالیا

در خارج از شهر آنتالیا طبیعتی سرسبز و افسانه ای که تلفیقی از کوه ها و جنگل ها و دره های عمیق و رودخانه ها و آبشارها می باشد وجود دارد که به پارک کورپولو کانیون معروف است. این پارک دره ای عمیق دارد که درون آن رودخانه زیبایی جاری می باشد و مناسب برای تور قایق رانی است. بالای این دره پلی به دست بشر ساخته شده که دو صخره بلند را به هم پیوند می زند و نمایی زیبا از پارک و طبیعت اطرافش را به نمایش می گذارد. این پارک ملی در میان تورهای گردشگری جایگاه ویژه ای دارد و بیشتر مواقع نیز در تور ترکیه، یک روز را به خود اختصاص می دهد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها