ترکیه گردی و تور بدروم شهر ساحلی

تور بدروم یکی از شهرهای ترکیه است که به خاطر داشتن ساحلی آرام مورد توجه گردشگران تور ترکیه قرار می گیرد و با بلیط هواپیما به ترکیه سفر می کنند. در این شهر می توانید با هر بودجه ای در هتلی که دوست دارید اقامت داشته باشید. گردشگران ایرانی در این تور خارجی از غذایی به نام کباب ترکی لذت می برند. دیگر جاذبه های تور بدروم را در نوشتار زیر برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

ترکیه گردی و تور بدروم شهر ساحلی 

موزه های جذاب و بلاژها در تور بدروم

از موزه هایی که در تور بدروم مورد بازدید قرار می گیرد می توانیم به موزه باستان شناسی اشاره کنیم. در این موزه می توانیم از آثاری مانند کشتی های قدیمی، آلبوم مرداب ها و آثاری از تحقیقات«amphora» بازدید کنید. دومین موزه ای که در این تور گردشگری مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد، موزه« Mausoleio» است. این موزه به جا مانده از دوران پادشاهان کاریا می باشد، قطعات زیبای منقوش شده و سنگ های نادر در این موزه به نمایش گذاشته می شود. یکی از بلاژهای معروف بدروم، بلاژ گوورجینلیک می باشد. شهرت این بلاژ به خاطر طبیعت بکر و رنگ های متنوعی است که در آن به کار رفته است. در بلاژ توربا می توانید از زیبایی درختان کاج و زیتون، تمیزی و روشنایی آب بهره ببرید. در این تور گردشگری می توانید از بلاژ یالی کاواک هم دیدن کنید، شهرت این بلاژ به خاطر آسیاب های بادی، ماهی و نارنج می باشد. این بلاژ به بهترین ابر فروشان شهرت دارد.

ترکیه گردی و تور بدروم شهر ساحلی 

جاذبه های دیگر شهر بدروم

یکی از جزیره های زیبا و تاریخی این تور، جزیره «sedir adeun» می باشد. از مراکز دیدنی جزیره می توانیم به پرستشگاه آپولو، تئاتر و بندر آنتیک، پلاژ کلئوپاترا اشاره کنیم. قلعه تاریخی که ساخت آن حدود یک دهه زمان برده، قلعه بدروم نام دارد. بخش های داخلی قلعه شمال یک حمام، مسجد و برجهای چهار قلو مربوط به کشور های فرانسه، انگلیس، ایتالیا، آلمان می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها