تجربه ای باستانی در تور لهستان

جاذبه های گردشگری تور لهستان باعث می شود تا گردشگران زیادی با تورهای خارجی از این کشور بازدید کنند. راحت ترین راه برای سفر به لهستان استفاده از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما می باشد. در این نوشته می خواهیم مکان های تاریخی و گردشگری که مورد توجه توریست ها قرار می گیرد را معرفی کنیم تا با استفاده از تور لحظه آخری و رزرو بلیط چارتر بتوانند از دیدنی های تور لهستان بازدید کنند.

تجربه ای باستانی در تور لهستان 

جاذبه های گردشگری تور لهستان

از زیبایی های تور لهستان برای گردشگران می توانیم به طیعت چشم نواز پارک بیالویژا  اشاره کنیم، یکی از شهرهای لهستان که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد، پایتخت لهستان ورشو است. این شهر به واسطه ساختمان های با سبک های مختلف معماری شهرت یافته است. افراد مشهوری مانند ماری کوری در این شهر به دنیا آمده اند. برای خرید می توانید از مرکز خرید زالتا تاراسی استفاده کنید. دیدنی ترین جاذبه این تور گردشگری برکه های مازوری می باشد که دور تا دور این برکه ها را درختان فرا گرفته اند و نظره ای چشم نواز را خلق کرده اند. گردشگرانی که به کوه نوردی علاقه دارند می توانند از کوه های کارپات دیدن کنند.

تجربه ای باستانی در تور لهستان 

کراکوف ستاره گردشگری تور لهستان

زیباترین شهر لهستان کراکوف نام دارد. سبک رسانس و گوتیگ برای ساخت کلیساها و مکان های مذهبی به کار گرفته شده است. از جاذبه های تاریخی می توانیم به میدان رینک گلونی اشاره کنیم که اطراف این میدان هم خانه های قدیمی و تاریخی بسیاری برای بازدید وجود دارد. دیدنی ترین مکان شهر مالبورک که در این تور مورد بازدید قرار می گیردقلعه تاریخی مالبورک نام دارد، که کل بنای قلعه با دیوار های خشتی ساخته شده است. برای اقامت گردشگران در لهستان هتل ریگنت، هتل متروپل، هتل بریستول و هتل ام دی ام در نظر گرفته شده که می توانید خستگی گشت و گذار روز را در این هتل ها به فراموشی بسپارید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها