تایلند سرزمین تضاد معابد و توریسم جنسی

 

 تایلند سرزمین تضاد معابد و توریسم جنسی

در تایلند معابد تاریخی و توریستی بسیاری وجود دارد که از مناطق شلوغ این کشور به حساب می آید و در سفر به تایلند در لیست مکان های دیدنی تور خارجی قرار دارد. تور تایلند یکی از تورهای پرطرفدار در بین ایرانی ها و کشورهای آسیایی است که شاید بتوان گفت یکی از دلایل عمده اقبال از این کشور مکان های جنسی برای گردشگران و استفاده از زنان برای جذب توریست است. در این جا تعدادی از معابد تایلند را معرفی می کنیم. آژانس هواپیمایی الهام سیر مجری انواع تورهای تفریحی در ایران .

معبد په پونگ

معبد په پونگ دارای معماری فوق العاده زیبا که گردشگران را بسوی خود جلب می کند یکی از مکان هایی است که مورد توجه تور تایلند است.این معبد دارای فرهنگهای کشوهایی چون برمه، چین و تایلند است. معبد پونگ با جواهرات تزیین شده است و روی دیوارهای آن هنری زیبا و جذاب وجود دارد. شاهکار اصلی این بنا که معماری درب ورودی اش است به همراه کنده کاری ها، نقاشی ها، مجسمه ها و پنجره های گرد و زیبایش باعث محبوبیت آن در بین گردشگران شده است. مجسمه های بودا نیز در آن قرار دارند که زیبایی دو چندانی به معبد بخشیده است.

معبد سوآن داک

مقصد بعدی تور تایلند معبد سوآن داک است که معبدی بسیار قدیمی در شهر چیانگ مای است و دسترسی به آن آسان است. این معبد ویژگی های منحصر به فردی دارد که اصلی ترین ویژگی آن، سالن نمازگزاری کاهنان بودایی است و عبادت این کاهنان برای توریست هایی که از نقاط مختلف دنیا به آنجا آمده اند جذاب است. معبد سوآن دارای مناره های زیبایی است که مناره اصلی آن طلایی و مابقی مناره ها سفید هستند که علاوه بر مناره ها دیوارهای برجسته این معبد نیز به عنوان جاذبه های توریستی است. در معبد سوآن مجسمه ها و نقاشی های زیبا به وفور دیده می شود این معبد محیطی آرام و معنوی دارد.

تایلند سرزمین تضاد معابد و توریسم جنسی

معبد پهار سینگ

معبد پهارا سینگ در محله قدیمی شهر چیانگ مای و در حوالی دیوارهای باستانی قرار دارد. در این معبد به دلیل مجسمه بزرگی از بودا که روی تنه شیر قرار دارد و بر طبق عقاید مردم آنجا قدرتی بسیار دارد و مورد احترام است شهرتی بسیار دارد. در معبد پهار سینگ علاوه بر مجسمه ها، نقاشی روی دیورها بسیار زیبا هستند و تاریخ و سنت بودایی را به تصویر کشیده اند و نشان دهنده علاقه شدید به آیین بودایی است. گردشگران می توانند در کلاس های آموزشی مدیتیشن این معبد شرکت کنند.

معبد مدرن وانسانگ وارارام

مهمترین معبد پاتایا که ساختمان مدرنیته دارد معبد وانسانگ وارارام است. این معبد مهمترین مرکز مدیتیشن می باشد و احتمالا به همین دلیل در جلب نظر تور تایلند مؤثر است و از معماری سوئیس، ژاپن و…الهام گرفته است. گردشگران باید لباس پوشیده بر تن داشته باشند. در نزدیکی این معبد باغ استوایی نانگ نوچ قرار گرفته و موزه چینی ویان سین که آثار با ارزش و تاریخی چین در آن نگهداری می شود به جاذبه های پاتایا افزوده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها