تاریخ و تمدن آریایی در تور همدان

شهر همدان در غرب کشور ایران قرار گرفته است و به خاطر جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی که در تور همدان وجود دارد سالانه توریست های بسیاری از طریق تور خارجی و تور داخلی برای بازدید از این شهر به ایران سفر می کنند. شهر همدان در دوران مادها تأسیس شده است و برای بازدید از همه جاذبه های شهر همدان بهتر است قبل از سفر نسبت به رزرو هتل اقدام کرده و بلیط هواپیما تهیه نمایید هر چند که از طریق سفر زمینی نیز می توانید به همدان سفر کنید.

تاریخ و تمدن آریایی در تور همدان 

آرامگاههای تاریخی و زیبای تور همدان

از آرامگاه هایی که در تور همدان مورد بازدید قرار می گیرد می توان به آرامگاه بابا طاهر عریان که یکی از عارفان و شاعران همدانی بوده و شهرتش به خاطر دوبیتی هایش بوده است اشاره کرد. دومین آرامگاه مورد بازدید در تور گردشگری همدان آرامگاه بوعلی سینا پزشک و شاعر ایرانی است که آرامگاه این شاعر طبق معماری برج قابوس ساخته شده است. آرامگاه حیقوق نبی در شهرستان تویسرکان قرار دارد و یکی از پیامبران الهی بوده که دوبار متولد و فوت شده است و قدمت مقبره اش به دوره سلجوقیان برمی گردد.

تاریخ و تمدن آریایی در تور همدان 

دیگر اماکن گردشگری تور همدان

از مکان های طبیعی که در تور همدان مورد بازدید قرار می گیرد می توان غار علیصدر را نام برد که طولانی ترین غار آبی جهان است و زیبایی های طبیعی این غار چشم هر بیننده ای را مجذوب می کند. یکی دیگر از آثار گردشگری همدان تپه های هگمتانه است که زمانی پایتخت ایران زمین بوده و پهناور ترین تپه تاریخی ایران محسوب می شود و بیش از دو هزار سال قدمت دارد. دهکده گنجنامه از مجموعه های گردشگری و تفریحی شهر همدان می باشد که اقلیم مناسب و طبیعت زیبا مهم ترین دلیل محبوبیت آن بین گردشگران و ساکنین شهر همدان است. این مکان طبیعی شامل تله کابین، پیست اسکی، سنگ نوشته های کهن و آبشار است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها