تاریخ زنده است

در ادامه مطالبی که در مورد بناهایی که سال ها پیش ساخته شده است و کماکان جمعیت در آنها زندگی می کنند به بررسی چند مورد دیگر در ایران و جهان خواهیم پرداخت. ساختمان ها و شهرهایی که هزاران سال قدمت دارند و در مقابل امواج بلایای طبیعی و انسانی کمر خم نکرده اند و ایستاده قامت تاریخ را فریاد می زنند و هنر گذشتگان را. آژانس الهام سیر در ادامه شما را با برخی دیگر از این جاذبه های گردشگر و بازمانده های تاریخی که کماکان میزبان ساکنین خود هستند آشنا می کند. برای مشاهده موراد بیشتر می توانید به مقالات پیشین در این خصوص مراجعه کنید و با اماکن تاریخی که هم اکنون نیز قابل سکونت می باشند بیشتر آشنا شوید.

تاریخ زنده است

آسیایی ها هم هستند

در آسیا شهر صنعا در کشور یمن در جهان بی نظیر است و به عنوان یکی از تاریخی ترین شهرهای قابل سکونت دنیا مطرح است و با توجه به فاصله کم تا ایران پیشنهاد می کنیم با تور یمن از این شهر زیبا و تاریخی بازدید کنید. همچنین در ایران نیز جز روستای کندوان روستای دیگری نیز به نام میمند در استان کرمان وجود دارد که این روستا در آثار ملی نیز به ثبت رسیده است و با توجه به اینکه در تمامی خانه های آن معماری صخره ای دیده می شود چشم انداز منحصر به فردی را دارد و امروزه با تبدیل برخی از منازل به هتل گردشگران می توانند سفر به تاریخ داشته باشند و شبی را تا صبح در این خانه های تاریخی بگذرانند.

تاریخ زنده است

اماکن مذهبی قدیمی

اما منازل و روستاها تنها بناهای مسکونی نیستند که از تاریخ به یادگار مانده اند. برخی از مکان ها و محل های مذهبی نیز وجود دارند که می توان با این دید آنها را بررسی نمود و از آنها بازدید کرد. مانند صومعه ها، یکی از این صومعه ها که مربوط به ارتودوکس ها می باشد سن جرج نام دارد. صومعه ای در میان صخره ها در جایی که امروز اسراییل و اورشلیم واقع شده است. گفته می شود قدمت این صومعه به قرن ۶ باز می گردد و کماکان نیز مورد استفاده راهبان قرار می گیرد که به عنوان یکی از ساختمان های زنده دنیا گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها