تاج محل و قدرت عشق در تور هند

کشور هند یکی از کشورهای محبوب از نظر اماکن دیدنی و گردشگری می باشد و هر ساله مسافران و گردشگران زیادی را با تور هند و سایر تورها به این کشور می کشاند. دیدنی های تور هندوستان به میزانی است که قطعاً در یک سفر نخواهید توانست تمامی آنها را بازدید کنید و نیاز است یا یک سفر طولانی را متقبل شوید و یا در میان اماکن و شهرهای هندوستان چند مورد را در تور هند اولویت دهید و مابقی را برای سفرهای بعدی نگه دارید. در تور هندوستان که یکی از پر جمعیت ترین و پهناور ترین کشورهای جهان است به تضاد سنت و مدرنیته و نیز تقسیم بندی های مشهور به کاست ها در میان اقشار اجتماعی برخورد خواهید کرد و با توجه به تعدد مذاهب و اعتقادات در این کشور آن را به نام بزرگترین دموکراسی دنیا نام نهاده اند. در این نوشتار به یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری تورهای این کشور اشاره می کنیم و در مقالات بعدی نیز تلاش می کنیم تمامی اماکن گردشگری هندوستان را برای شما همراهان همیشگی الهام سیر تشریح کنیم.

تاج محل و قدرت عشق در تور هند 

تور هند و تاج محل در آگرا

بدون تردید هر گردشگری که با تور هند همراه شود اولین مکانی که در ذهن خود تداعی می کند تاج محل می باشد، عمارت شناخته شده ای که به عبارتی بیانگر قدرت عشق است. این مکان که یادبودی از همسر محبوب شاه جهان می باشد طرفداران بسیاری دارد و یکی از اولین مقاصد تور گردشگری هندوستان می باشد. این مکان یکی از بهترین اماکن برای زوج های جوانی است که برای ماه عسل می خواهند به مسافرت بروند و تاج محل را می توانند انتخاب کنند تا یک سفر خاطره انگیز و عاشقانه برای خود رقم بزنند. تاج محل در تور آگرا همواره پذیرای گردشگران است و با معماری اسلامی خود و خوشنویسی های ورودی آن که با مرمر سفید سنگ های گران قیمت آراسته شده است یکی از بی نظیر ترین اماکن گردشگری تور آگرا و تور هندوستان و آسیا و حتی کُل جهان می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها