بیمه مسافرتی چیست

با توجه به اهمیتی که بیمه مسافرتی برای مسافران دارد و در برخی مواقع از الزامات سفر و مدارک اولیه ای که برای درخواست ویزا باید ارائه داد می باشد کارشناسان الهام سیر در این نوشتار به بررسی بیمه مسافرتی و نکات مختلفی در مورد آن پرداخته اند تا با اطلاعات کامل اقدام به رزرو تور داخلی و تور خارجی کنید. اهمیت بیمه مسافرتی شاید به قدر کافی واضح و بدیهی باشد و نیاز چندانی به توضیح نداشته باشد. بیمه نامه مسافرتی در واقع پوشش صدمات بدنی و بیماری ها می باشد که ممکن است در مسافرت گریبان گیر هر توریست و مسافری شود. بنابراین برای اینکه در چنین مواقعی بتوانید هزینه های مالی خود را برگردانید باید خود را تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار دهید. برخی از مسافرین برای دریافت بیمه مسافرتی تردید دارند و هزینه برای آن را لازم نمی دانند در حالی که تجربه نشان می دهد کاملاً در اشتباه می باشند و اتفاقاً بیمه در سفر بیش از هر چیزی اهمیت دارد و طبیعتاً بعد از وقوع حوادث غیر مترقبه فرصتی برای جبران نیست. بنابراین بهتر است در اخذ بیمه مسافرتی مناسب تردید نکنید.

بیمه مسافرتی چیست

تعهدات بیمه مسافرتی تور خارجی

بیمه های متنوعی برای مسافران تور خارجی وجود دارد و الهام۲۴ در ادامه این موارد را توضیح خواهد داد. با ما همراه باشید. هزینه های پزشکی در خارج از ایران را دیگر نمی توانید با دفترچه هایی که در ایران استفاده می کنید پرداخت نمایید بنابراین باید از بیمه های مسافرتی استفاده کنید که در این موارد اصولاً سقف تعهدی پنجاه هزار یورویی را تقبل می کنند.

بیمه مسافرتی چیست

همچنین بیمه های مسافرتی هزینه های نقل و انتقال به بیمارستان های مجهز را نیز تقبل می نماید. مورد دیگری که در بیمه مسافرتی پوشش داده می شود جبران خسارت ها می باشد. برای مثال جبران خسارت ناشی از فقدان چمدان تحویلی و یا گم کردن مدارک با تقبل هزینه های برگرداندن شما به کشور مبدأ از جمله پوشش های بیمه مسافرتی می باشد که قطعاً از مواردی است که بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها