بیزینس کلاس یا فرست کلاس

یکی از مسیر های مهم برای سفر و عبور و مرور و مخصوصاً سفرهای خارجی مسیر هوایی است. کوتاهی زمان مسافرت و نیز نداشتن سختی راه باعث استفاده هر چه بیشتر از راه های هوایی شده است. در این متن به معرفی دو نوع پرواز و نیز تفاوت ها و مزیت های آن ها می پردازیم و تمامی اطلاعاتی را که ممکن است قبل از سفر بدانید را در اختیارتان می گذاریم تا راحت و بدون مشکل نوع پروازتان را انتخاب کنید. با الهام۲۴ در ادامه هرماه باشید تا تفاوت های این دو نوع پرواز را توضیح بدهیم تا انتخاب بهتری در پرواز داخلی و یا پرواز خارجی خود داشته باشید.

بیزینس کلاس یا فرست کلاس

تفاوتهای پرواز فرست کلاس و بیزینس کلاس

پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس در نوع و راحتی صندلی های هواپیما و نیز خدماتی که در حین پرواز به مسافران ارائه می شود بسیار مشهود است. تفاوت میان پروازها و خدمات آنها در آژانس های هواپیمایی مسافرتی مشخص نیست و مسافران باید قبل ار پرواز خود درباره نوع و قیمت پروازها و نیز کیفیت آنها اطلاع لازم را کسب کنند. پروازهای فرست کلاس و پروازهای بیزینس کلاس در آژانس های مسافرتی بیشتر از سایر پروازها تفاوت دارند البته این تفاوتها فقط در نوع خدمات و راحتی هواپیما برای مسافران است و درو نوع بیمه چه در مسافرتهای داخلی و چه در مسافرتهای خارجی هیچگونه تفاوتی ندارند.

بیزینس کلاس یا فرست کلاس

پروازهای داخلی و خارجی

در پروازهای داخل کشور و خارج کشوری از هواپیماهای دو کابینه فرست کلاس استفاده می شود هرچند درآژانس های مسافرتی مختلف بین پروازها تفاوتهایی هست. معمولا آژانس های مسافرتی برای پروازهای خارجی و بین المللی علاوه بر هواپیماهای فرست کلاس دو کابینه در بیشتر مواقع از هواپیماهای فرست کلاسی که دارای سه کابینه هستند استفاده می کنند. در بیشتر آژانس های مسافرتی هواپیماهای فرست کلاس دو کابینه ای که در پروازهای داخلی استفاده می شوند با هواپیماهای فرست کلاس دو کابینه ای که در پروازهای داخلی استفاده می شوند تفاوت فاحشی در کیفیت دارند. به جرأت می توان گفت که هواپیمای فرست کلاسی که در پروازهای داخلی استفاده می شود حتی از هواپیمای بیزینس کلاسی که در پروازهای خارجی استفاده می شود هم دارای کیفیت کمتری است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها