بیزینس کلاسی ها بخوانند

همانگونه که در نوشتارهای پیشین مطالبی را در مورد تفاوت های انواع کلاس های پرواز صحبت کردیم پرواز های بیزینس کلاس یکی از این انواع می باشد که خصوصاً در پرواز های بین المللی بسیار زیاد با آن سر و کار خواهید داشت. یکی از مورادی که در سفرهای تور خارجی خود باید دقت داشته باشید این است که در مقایسه با پروازهای فرست کلاس در رده کیفی کمتر و پایین تری قرار می گیرند. در ادامه الهام سیر به بررسی پروازهای بین المللی بیزینس کلاس و ویژگی های آن خواهد پرداخت.

بیزینس کلاسی ها بخوانند

پروازهای خارجی بیزینس کلاس

با اینکه پروازهای بیزینس کلاس به نسبت پروازهای فرست کلاس از کیفیت کمتری برخوردارند و خصوصاً در سفرهای خارجی این مورد نمود بیشتری دارد، در پروازهای داخلی و تور داخلی این مورد متفاوت است و می توان گفت پروازهای بیزینس کلاس داخلی حتی از فرست کلاس هم بهتر می باشد. این امر دلایل متفاوت و متنوعی دارد که ریشه آنها را می توان در رقابت میان شرکت های هواپیمایی داخلی برای رضایت و جذب مشتریان دانست که باعث شده است از فتاوری ها و امکانات بیشتر و جدید تری در پرواز ها استفاده کنند. در مجموع با توجه به تفاوت فاحش قیمت بین بین پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس از نظر قیمتی و قیمت بسیار مناسب تر و کمتر پروازهای بیزینس کلاس پایین بودن کیفیت آنها هم قابل پیش بینی است.

بیزینس کلاسی ها بخوانند

امکانات و ویژگی های بیزینس کلاس

امکانات پرواز برای برخی از مسافران اهمیت بیشتری دارد و برای برخی دیگر هزینه مهم است. هواپیماهای بیزینس کلاس از صندلی های با کیفیت و امکانات کمتر و راحتی کمتری استفاده می کند هر چند در ماه های اخیر نوسازی هایی انجام گرفته است و کیفیت آنها بهتر شده است. حتی دیده شده است در پروازهای بیزینس کلاس برای مسافت هایی که طولانی تر می باشد از صندلی های بسیار راحت تر و تختخواب سو استفاده شده است. این تفاوت در تختخواب شدن صندلی ها در پرواز برای مسافرین اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل نیز شرکت ها و آژانس های مسافرتی و هواپیمایی بر روی آن بسیار مانور می دهند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها