بوستان های شیراز شهر حافظ خوانی و نارنج

تور شیراز یکی از تورهای پرطرفدار ایران می باشد که در طول سال میزبان تور داخلی و تور خارجی بسیاری است. ایرانیان اکثراً از تور نوروزی شیراز استقبال می کنند و زیارت شاه چراغ را نیز چاشنی سفر نوروزی خود می کنند. خیلی از گردشگران شیراز را به واسطه شاعران باستانی اش می شناسند و از طبیعت و پارک ها و بوستان هایش بی خبرند این متن به شما می گوید که در تور شیراز به کدام بوستان ها و پارک ها بروید.

بوستان های شیراز شهر حافظ خوانی و نارنج 

پارک شهر قدیمی ترین پارک شیراز

پارک شهر که به پارک آزادی نیز در میان مردم شیراز مشهور است یکی از مشهورترین پارک های شیراز است که وسعت بسیاری هم دارد. در  میان پارک شهر دریاچه بزرگی با عمق بیش از چهار متر وجود دارد که برای قایق سواری بسیار لذت بخش است. این پارک سرسبز برای گذراندن یک روز عالی در کنار خانواده بسیار مناسب است چرا که داشتن شهربازی بزرگ با انواع وسایل برقی و نیز پارک برای کودکان و نمازخانه و سرویس بهداشتی آن را به مکانی مجهز تبدیل کرده است. در نزدیکی این پارک هتل لوکس و چند ستاره وجود دارد که میزبان گردشگران تور خارجی است.

پارک کوهپایه در همسایگی دروازه قرآن

در حوالی دروازه قرآن که جاذبه محبوب شیراز است پارکی وجود دارد که بر روی دامنه کوه قرار گرفته و به همین دلیل پارک کوهپایه نام گرفته است. این پارک مکانی مناسب برای تماشای کلی دروازه قران است و در آن وسایل ورزشی و بوفه و غیره وجود دارد تا در هوایی مطلوب امکاناتی مناسب را برای گردشگران تور شیراز فراهم آورد.

بوستان های شیراز شهر حافظ خوانی و نارنج 

پارک جنگلی و دریاچه مصنوعی آن در شیراز

یکی از پارک های تفریحی و گردشگری در تور شیراز پارک جنگلی پالایشگاه می باشد که به عنوان بزرگترین پارک شیراز نیز شناخته می شود. در این پارک جنگلی دریاچه مصنوعی بزرگی وجود دارد که چشم انداز خوبی به این پارک داده است. در این دریاچه با پرداخت هزینه می توانید با قایق های رکابی به گشت و گذار بپردازید. این پارک به علت اینکه از معدود پارک هایی است که میزبان تور گردشگری است دارای آلاچیق هایی برای استراحت و نیز دارای رستوران زیبایی است که غذاهای محلی شیراز را عرضه می کند.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها