بوستان لوکس تهران جمشیدیه

یکی از بهترین بوستان های تهران همانگونه که پیش از این نیز در مورد آن صحبت کردیم بوستان جمشیدیه می باشد و بوستان سنگی با امکانات مُدرن و پیشرفته خود یکی از جالب ترین بخش های این بوستان می باشد. در ادامه با آژانس هواپیمایی الهام سیر همراه باشید تا مطالب دیگری را در مورد بوستان جمشیدیه بیان کنیم. بخش های جالب و گاهاً متضاد این بوستان زیبا از جمله چراگاه گوسفندان جذابیت های بسیار زیادی برای گردشگران تور داخلی و تور خارجی دارد.

بوستان لوکس تهران جمشیدیه

بخش های مختلف بوستان جشیدیه

از جمله بخش های مختلف و جالب بوستان جمشیدیه گونه های مختلف گیاهی و جانوری است که در این بوستان قرار دارد و بخش عظیمی از بار تصفیه هوای تهران را بر عهده دارند. گونه های مختلفی از گیاهان متنند انواع بلوط و سرو و نارون با زیبایی های بی نهایت خود و نیز درختان میوه و گلابی و بادام هر کدام توانسته اند در این بوستان سهمی از زیبایی های آن را بر عهده داشته باشند. در کنار این انواع درختان گونه های مختلف جانوری نیز وجود دارد. حدود ۶۰ گونه جانوری که در این بوستان زندگی می کنند و برای دیدن این گونه ها بهتر است با خود دوربین به همراه داشته باشید تا بتوانید در لا به لای درختان این پرندگان را مشاهده نمایید و در عین حال مزاحمتی برای آنها به وجود نیاورید. سالانه تعداد زیادی گردشگر از این گونه های مختلف گیاهی و جانوری دیدن می کنند.

بوستان لوکس تهران جمشیدیه

زیبایی های بوستان

در کنار امکانات و زیبایی هایی که در بخش های پیشین اشاره کردیم، بوستان جمشیدیه محل برگزاری انواع نمایشگاه ها نیز می باشد. این نمایشگاه ها که گاه و بیگاه و به صورت موقت در بوستان دایر می شود نیز می تواند لحظات خوشی را برای شما و دیگر توریست ها و مسافران این بوستان فراهم نماید. بیشتر این نمایشگاه ها با مضامین هنری و خصوصاً آثار و صنایع دستی و محصولات استان های مختلف کشور برگذار می شود و به همین دلیل خارجی ها علاقه فراولنی به دیدن این نمایشگاه ها دارند. همچنین یکی دیگر از جلوه های زیبای بوستان جمشیدیه این است که می توانید شهر تهران را در زیر پای خود مشاهده کنید و تجربه گام برداشتن بر بلندای ساختمان های تهران از فراز ارتفاعات پارک جمشیدیه را با خود داشته باشید که قطعاً تجربه دلچسبی می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها