بوستان جمشیدیه تهران

گردشگری تنها به سفرهای خارجی و تورهای خارجی اختصاص ندارد گاهی گردشگران برای تفریح تور داخلی و مناطق دیدنی کشور را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند. پارک گردی از تفریحاتی است که در سالهای اخیر طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است برخلاف باور خیلی ها بسیار جذاب و زمان بر نیز هست. آژانس هواپیمایی الهام سیر در این نوشتار به بررسی بوستان جمشیدیه پرداخته است. پارک جمشیدیه یکی از بوستان هایی است که در پایتخت خواهان بسیاری دارد و طراحی زیبا و شگفت انگیز آن بر اساس اصول معماری و شهرسازی استوار است که همین خود مزید بر علت شده است که گردشگران از شهرهای مختلف ایران که گذرشان به پایتخت می خورد برای تفریح و بازدید این پارک را انتخاب کنند.

بوستان جمشیدیه تهران

مکان های بوستان جمشیدیه

بوستان جمشیدیه دنیای دیگری است در میان هوای آلوده تهران که در آن می توانید اکسیژن خالص را به ریه های خود وارد کنید. این پارک جنگلی دارای آب و هوای فوق العاده ای است و انبوه درختان و گیاهان زیبا تصویری کم یابی را از یک پارک را جلوه گر می کند. بوستان جمشیدیه تنها پارکی است که جنگل و کوه و رودخانه و آبشار را یکجا دارد و فضایی رویایی دارد و مکان مناسبی را برای ورزش، قدم زدن و کوهنوردی فراهم آورده است. با بازدید از بوستان جنگلی جمشیدیه که به مانند تکه ای از بهشت است بر روی زمین یک روز فراموش نشدنی خواهید داشت.

بوستان جمشیدیه تهران

سایر زیبایی های بوستان جمشیدیه

زیباترین و پر مخاطب ترین بخش بوستان دریاچه ای است که در آن قرار دارد این دریاچه علاوه بر آب نماهای زیبا حیواناتی همچون ماهی و مرغابی دارد که گردشگران با غذا دادن به آنها سرگرم می شوند و لذت می برند. یکی دیگر از بخش های پارک جمشیدیه موزه یا باغ وحش سنگی است که در سمت دیگر پارک قرار دارد و تقریبا تمامی حیوانات آن هم از نوع سنگی در آنجا وجود دارد و گردشگران علاقمند به عکس و عکاسی ساعتها در آنجا به عکاسی مشغول می شوند. در این بوستان علاوه بر مکان های دیدنی رستوران و کافه نیز وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها