بوتیک های استانبول

فروشگاه های بزرگ و کوچک لباس و پوشاک در جای جای استانبول خودنمایی می کند و در سالیان اخیر یکی از جذاب ترین بخش های تور ترکیه و خصوصاً تور استانبول برای گردشگران خرید از بوتیک های مشهور این کشور بوده است. الهام۲۴ در این نوشتار برخی از مشهورترین بوتیک ها در تور استانبول را بررسی کرده است که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد. سرمایه گذاری بسیار زیادی در زمینه پوشاک در استانبول انجام شده است و برندها و طراحان لباس مشهور اقدام به تأسیس بوتیک در استانبول کرده اند. توریست ها و مسافرانی که به استانبول سفر می کنند می تواند به عنوان سوغاتی از این بوتیک ها دیدن و خرید کنند که جذابیت های خاص خود را دارد و خصوصن بانوان علاقه بسیار زیادی به خرید از این بوتیک های استانبول دارند.

بوتیک های استانبول

سه بوتیک مشهور استانبول

اولین بوتیک استانبول که در این مقاله به آن اشاره می کنیم Bey Karaköy نام دارد که در محله کاراکی استانبول واقع شده است و فروشگاه لباس های مردانه می باشد و لباس ها و پوشاک بسیار با کیفیت و حتی عجیب و غریبی را می توانید از این بوتیک تهیه کنید. بوتیک یک مغازه چهار طبقه و بزرگ می باشد که آثاری از چند طراح جوان را به فروش می گذارد و لباس های بسیار زیبایی در آن می توان یافت. این بوتیک برای جوانان بسیار جذاب است و از بهترین بوتیک ها در تور استانبول به شمار می رود. بوتیک کشمیر نیز به عنوان یک بوتیک متفاوت شناخته می شود که نام آن به نوعی الیاف اشاره دارد که از بُز تهیه می شود و مشتریان بسیار زیادی دارد. این نوع الیاف صرفاً در لباس های بسیار با کیفیت به کار می رود و در بوتیک کشمیر نیز می توانید به هر آنچه پوشاک با استفاده از کشمیر وجود دارد دسترسی داشته باشید.

بوتیک های استانبول

بوتیک گردی در استانبول

اما همانگونه که اشاره کردیم در استانبول تعداد بسیار زیادی بوتیک وجود دارد و به راستی گلچین کردن تعدادی از میان آنها به عنوان بهترین ها بسیار سخت است و حتی به عبارتی غیر ممکن است خصوصاً که هر روز بر تعداد این بوتیک ها افزوده می شود. اما در مجموع می توانید با گردش در بازارها و پاساژهای استانبول و پرس و جو از افرادی که به نظر شما لباس هایی مطابق با سلیقه شما به تن دارند به بهترین بوتیک های تور استانبول بروید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها