بوتیک دولچه اند گابانا ونیز

بوتیک ها و فروشگاه های مختلف در سراسر دنیا مشتریان فراوانی دارند و بسیاری از مسافران تور خارجی یکی از اهداف مهم سفر خود را خرید از این فروشگاه ها می دانند. الهام سیر در این نوشتار به سراغ یک بوتیک مشهور در شهر ونیز ایتالیا رفته است و مطالبی را در مورد این بوتیک به شما عزیزان ارائه خواهد داد. بوتیک دولچه اند گابانا در ایتالیا از شهرت فراوانی در زمینه مد و برند برخوردار است. این برند مد در سال ۱۹۸۵ در شهر میلان ایتالیا تأسیس شده است و اکنون آوازه آن در سرتاسر جهان پیچیده است.

بوتیک دولچه اند گابانا ونیز

ایجاد بوتیک در شهر ونیز

با توجه به برنامه های بلند پروازانه مدیران این برند مشهور ایتالیایی در سالیان اخیر تصمیم گرفته شد که در شهر ونیز نیز یک فروشگاه این برند نوسازی شده و در معرض بازدید مسافران تور ونیز قرار بگیرد و استقبال بسیار خوبی نیز از آن انجام شد. بنابراین فضایی بزرگ به مساحت ۸۰۰ متر در خیابان اصلی شهر ونیز برای این کار در نظر گرفته شد و با نوسازی انجام شده بسیار با شکوه تر و مجلل تر از قبل کار خود را از سر گرفت. علاوه بر مد ها و لباس هایی که در این بوتیک خواهید دید یکی از جذابیت های اصلی آن معماری خاص آن می باشد که با الهام از طرح های مدرن و تاریخی شما را به زمان های دور تاریخ خواهد برد. معماری این بوتیک زیبای ونیز در نوع خود قابل توجه و منحصر به فرد می باشد و خصوصاً برای گردشگران و مسافران جذابیت بسیار زیادی دارد.

بوتیک دولچه اند گابانا ونیز

ساختار بوتیک دولچه اند گابانا ونیز

بوتیک دولچه اند گابانا از بخش های مختلفی تشکیل شده است و با توجه به محصولاتی که در این بخش ها در معرض نمایش قرار داده می شود رنگ بندی های خاصی در معماری آنها به کار رفته است. هنگام وارد شدن به بوتیک می توانید از موزائیک های قرمز به بخش های مربوط به بانوان برسید و موزائیک های سبز شما را به قسمت مربوط به آقایان هدایت می کنند. در بخش هایی که جواهرات قرار گرفته است موزائیک ها به رنگ مشکی بوده و رنگ بندی خاصی نیز برای دیوارها به کار رفته است. اجناس و وسایلی که در بوتیک دولچه اند گابانا ونیز مشاهده خواهید کرد اکثراً دست ساز می باشد و معماری آن به گونه ای مجلل و زیباست که ورود به آن حس بسایر خاصی به افراد می بخشد و البته قیمت های این بوتیک نیز بسیار بالا می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها