بوتان ناشناخته برای ایرانیان

بازدید و همسفر شدن با تور آسیایی کشور بوتان، کشوری که به خاطر افسانه ای بودنش شهرت دارد مورد توجه گردشگرانی که با تور خارجی به آسیا سفر می کنند قرار می گیرد. وجود آبشار های زیبا، رشته کوه های بر افراشته و طبیعت سرسبز باعث می شود تا از تور ارزان بوتان استقبال زیادی به عمل آید. برای دیدن لباس های محلی وآشنایی با فرهنگ این کشور می توانید با رزرو بلیط هواپیما به بوتان سفر کنید. جاذبه های معروف تور یوتان را در نوشتار زیر معرفی خواهیم کرد.

بوتان ناشناخته برای ایرانیان 

تیمفو در تور بوتان

گردشگران در این تور گردشگری می توانند از شهری با ویژگی های منحصر به فرد بازدید کنند، نبود ترافیک از جمله عجایب شهر بوتان به حساب می آید. دیگر جاذبه این شهر آرام وجود مجسمه ای که از برنز وطلا ساخته شده است و بر بلندای کوهی قرار گرفته است. در این تور ارزان می توانید از قلعه های که در زمان های گذشته برای کار های نظامی استفاده می شده و اکنون صومعه می باشد بازدید کنید.

بوتان ناشناخته برای ایرانیان 

پوناخا در تور بوتان

گردشگران در تور بوتان می توانند از منطقه ای بازدید کنند که برای رسیدن به آن باید کمی سختی را متحمل شوند. منظره های بکری که در رسیدن به قلعه پوناخا در مسیری کوهستانی دیده می شود چشم هر بیننده ای را خیره می کند. این قلعه توسط ناگاوانگ نامگیال ساخته شده است و در داخل قلعه می توانید جسد مومیایی شده ژابدرونگ را ببینید. قسمت وحم انگیز این قلعه معبد باروری چیمی نام دارد که زنان برای بچه دار شدن در آن دعا می کنند.

بوتان ناشناخته برای ایرانیان 

دره فوبیجخا

در بازدید از زیبایی های کشور بوتان بهتر است از دره فوبیجخا بازدید کنید، زیبایی این دره به خاطر احاطه شدن توسط کوه های بلند و طبیعت فوقالعاده اش می باشد. در تور بوتان می توانید در ناهای گردن سیاه را در دره فوبیجخا ببینید، این پرندگان در زمستان به این دره سفر می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها