بهترین و پر طرفدارترین خطوط هوایی برای سفر

در این نوشته بهترین و پرطرفدارترین خطوط هوایی برای گردشگرانی که قصد سفر با تور داخلی و تورخارجی به کشورهای مختلف را دارند را برای شما معرفی می کنیم. خطوطی که معرفی می کنیم از نظر مسافران و گردشگران سراسر دنیا به عنوان برترین خطوط هواپیمایی اسکار گرفته اند و مناسب ترین ها برای گرفتن بلیط هواپیما و بلیط چارتر می باشند.

بهترین و پر طرفدارترین خطوط هوایی برای سفر

۱٫ خطوط هوایی سنگاپور: این خطوط که بهترین و استانداردترین امکانات را به مسافران خود می دهد نام جوانترین خطوط هوایی را به خود اختصاص داده است و می توان با خرید بلیط هواپیما از این خطوط سفرهای امن و لذت بخشی را تجربه نمود.
۲٫ خطوط هوایی قطر: این خطوط هوایی که به سرعت بر رشد خود افزوده است با دادن امکانات مناسب به تور های مسافری در بین بهترین خطوط هوایی جهان نام خود را به ثبت رساند و تعداد پروازهایش به مقاصد گوناگون افزایش چشمگیری داشته است نیز از دیگر خطوط هوایی برتر است که با توجه به برنامه قطری ها برای میزبانی جام جهانی با سرعت خیره کننده ای در حال بهترین شدن است.
۳٫ هواپیمایی امارات با بیش از ۲۳۰ هواپیما به ۱۴۰مقصد در ۸۰ کشور و تمامی قاره های جهان پرواز دارد. انجام بیش از ۱۵۰۰ پرواز در هفته نشان دهنده ی کیفیت این خطوط هوایی می باشد و میتو.ان به هر نقطه ای از دنیا از این خظوظ هوایی بلیط هواپیما گرفت و بدون دغدغه تور لذت بخشی را تجربه کرد.
۴٫ خطوط هوایی آنا آل نیپون: این خطوط دارای بیشترین هواپیمای بویینگ ۷۸۷ است. این خطوط هوایی ژاپنی درآمد خوبی دارد و جزء خطوط پر درآمد جهان محسوب می شود و به مانند هر آنچه از ژاپن می شناسیم کیفیت و ایمنی در آن سطح بالایی داشته و ادب احترام به مسافران حیرت انگیز می باشد.
۵٫ خطوط هوایی کاتایی پسیفیک: این خطوط یکی از خطوطی است که در سال های متمادی برتری اش را در میان سایر خطوط حفظ کرده است و توانسته رضایت مسافران را جلب کند. این خطوط با ۱۵۰ هواپیما حدود ۱۳۰ مقصد مسافربری در اقصی نقاط دنیا دارد و می توان از آن نیز به عنوان یکی از گزینه های ایدئال تور ها و افراد برای مسافرت نام برد.

بهترین و پر طرفدارترین خطوط هوایی برای سفر

۶٫ خطوط هوایی ترکیش: این خطوط دارای بالاترین تعداد هواپیما و در نتیجه حداکثر تعداد پرواز در بین خطوط هوایی دیگر است و حدود ۲۶۱هواپیما دارد. علاوه بر تعداد این خطوط هوایی با دارا بودن پرسنل حرفه ای و ارائه خدمات عالی می تواند گزینه ی مناسبی دیگر برای خرید بلیط هواپیما به شمار بیاید.
۷٫ خطوط هوایی اتحاد: این خطوط هوایی با داشتن ۱۱۷ هواپیما از نوع بوئینگ و ایرباس محبوبترین و مهمان نوازترین خط هوایی را به خود اختصاص داده است و به شش قاره مسافر می برد. ثروت اماراتی ها و پیشرفت سریع آنها در ایجاد جاذبه های توریستی و جذب تور خارجی باعث شده است که این خطوط هوایی روز به روز رونق بیشتری پیدا کند.
۸٫ خطوط هوایی تایوان: تایوان با هواپیمای آوا ایر با سایر خطوط رقابت کرده و جایگاه خود را در بین خطوط هوایی برتر باز کرده است و حدودا ۴۰ پرواز بین المللی دارد شاید به نظر عجیب برسد اما تایوان یکی از کشورهای پیشرفته از این نظر به حساب آمده و سالیانه نیز پذیرای گردشگران و مسافران بسیاری در قالب تور و شخصی می باشد.

بهترین و پر طرفدارترین خطوط هوایی برای سفر

۹٫ خطوط هوایی کانتاس: اگرچه که کانتاس نسبت به سایر خطوط هوایی پروازهای کمی دارد و حداکثر۴۱ پرواز داخلی و خارجی دارد اما این خط استرالیایی دارای طرفداران بسیاری است و در صورت سفر به استرالیا می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید بلیط هواپیما به شمار برود.
۱۰٫ خطوط هوایی لوفتانزا: لوفتانزا خط هوایی اروپا و آلمان است که با داشتن ۲۶۰ هواپیما که شامل انواع مختلف می شود خود را در مجبوب ترین و بزرگترین خطوط دنیا جای داده است و خصوصاً در اروپا طرفداران بیشماری دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها