بهترین مراکز خرید کشور سنگاپور را بشناسیم

اگر از تور سنگاپور برای سفر به این کشور دوست داشتنی استفاده کنید متوجه خواهید شد که نسبت به وسعت کم این کشور مراکز خرید بسیاری در آن وجود دارد. بنابراین شما در سنگاپور با مشکل عدم دسترسی مراکز خرید هرگز مواجه نخواهید شد. در این متن سه مورد از محبوب ترین و برترین مراکز خرید سنگاپور را برای گردشگرانی که از تور خارجی برای سفر به سنگاپور استفاده کرده اند معرفی می کنیم.

بهترین مراکز خرید کشور سنگاپور را بشناسیم 

خیابان اوچارد مملو از مراکز خرید

در خیابان اوچارد مراکز خرید بسیاری در دو طرف خیابان وجود دارد که یک روز تمام برای دیدن مغازه هایش وقت می برد. تنوع مراکز خرید این خیابان به حدی است که محال است کسی دست خالی از آن بیرون بیاید. برخی مراکز خرید مخصوص برندهای نفیس می باشد و برخی دیگر دارای لباس های شیک اما ارزان است که مناسب گردشگرانی است که دنبال اجناس ارزان قیمت هستند. در این مرکز خرید بزرگ رستوران ها و کافی شاپ ها و هتل های لوکس و شیک برای خدمت رسانی به گردشگران تور خارجی و نیز گاهی گردشگران تور داخلی آماده هستند.

ویو سیتی بزرگترین مرکز خرید سنگاپور

ویو سیتی از مراکز خرید متفاوت در دنیا است که در سنگاپور قرار دارد و چیزی فراتر از یک مرکز خرید می باشد. در ویو سیتی علاوه بر مراکز تجاری سالن های تئاتر، سینماهای متعدد، سالن بدنسازی،رستوران های متعدد و کافه های دوست داشتنی و هتل لوکس وجود دارد. اگر به دنبال برندهای خاص و شیک هستید به ویو سیتی که لقب بهترین مرکز خرید آسیا را گرفته است سر بزنید. ویو سیتی از جمله مراکز خریدی است که در برنامه تور سنگاپور فراموش نمی شود.

بهترین مراکز خرید کشور سنگاپور را بشناسیم 

مرکز خرید ساحلی  خلیج مارینا

ساختمان مرکز خرید خلیج مارینا از معماری شگفت انگیزی بهره برده است به گونه ای که از حدود ۶۰طبقه ساخته شده که تمامی طبقات و مغازه ها دارای پنجره های بزرگ و شیشه ای است. با رفتن به خلیج مارینا می توانید با یک تیر دو نشان را بزنید یعنی هم می توانید از ساحل زیبای اطراف این مرکز خرید لذت ببرید و نیز به خرید مشغول شوید. بازار ساحلی خلیج مارینا در نوع خود کم نظیر می باشد از چنان جذابیتی برخوردار است که همیشه در برنامه تور گردشگری سنگاپور قرار می گیرد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها