بهترین مراکز خرید بارسلون

در نوشتار پیشین در مورد دو بازار مشهور شهر بارسلون مباحثی را مطرح کردیم و اشاره کردیم که بازارهای این شهر به حدی طرفدار دارد که توریست های زیادی به خاطر بازارهای بارسلون به این شهر سفر می کنند و باعث شده است که گردشگری و توریسم در بارسلون بسیار با اهمیت و درآمد زا باشد. الهام۲۴در ادامه نیز به بررسی موارد دیگری از بازارهای بارسلونا خواهد پرداخت و امیدواریم در تور خارجی و تور اسپانیا بتوانید از این بازارهای منحصر به فرد دیدن کرده و لذت ببرید. در ادامه ما را همراهی کنید.

بهترین مراکز خرید بارسلون

بازار مشهور لیبرتات بارسلون

یکی دیگر از بازارهای مهم شهر بارسلون لیبرتات نام دارد که از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد. در این بازار می توانید انواع مختلفی از مواد خوراکی و غذایی را تهیه کنید و قیمت های آن یکی از شاخصه های منحصر به فرد بازار جوان بودن و با نشاط بودن محیط آن است که باعث ایجاد انگیزه و شادابی در توریست ها می شود و خصوصاً ماهی فروشی های این بازار از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و می توانید یک غذای دریای فوق العاده را در انجا نوش جان کنید. انواع ماهی ها و غذاهای دریایی را می توانید در این رستوران ها تهیه کرده و سفارش دهید و در همانجا نیز میل کنید.

بهترین مراکز خرید بارسلون

بازار مشهور به سنت اندرو

بازار سنت اندرو Mercat de Sant Andreuکه دورتر از مرکز شهر قرار دارد و به همین دلیل تنها محلی ها به آن سر می زنند نیز یکی دیگر از بازارهایی است که گردشگران کمتر به آنجا می روند و می تواند تجربه جالبی باشد. قیمت های این بازار نیز با توجه به اینکه بیشتر ساکنین شهر از انجا خرید می کنند بسیار کم است. ساندویچ های سرو شده در کافه های این بازار بسیار خوشمزه هستند. آب و هوای فوق العاده منطقه ای که این بازار در آن قرار گرفته است میز دلیل دیگری است که می تواند باعث شود سفر شکا جذاب تر نیز بشود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها