بهترین غذاهای هندوستان

غذا را به راستی باید به عنوان یکی از آثار و جاذبه های هر کشوری دانست. غذاها تا میزان زیادی نشان دهنده طبع و محیط جغرافیایی مردمان سرزمین های مختلف می باشد. ژاپنی ها با غذاهای دریایی و … نمونه هایی از این دست می باشند. در مقاله پیشینی که کارشناسان الهام سیر جمع آوری کرده بودند دو نمونه از محبوب ترین غذاهای خیابانی هند را برای شما توصیف کردیم. در ادامه نیز با چند غذای خیابانی دیگر بزرگترین دموکراسی دنیا هندوستان آشنا خواهیم شد. فراموش نکنید که تند بودن شاخص تمامی غذاهای هندی است و با طبع و فرهنگ مردم هندوستان اجین گشته است.

بهترین غذاهای هندوستان

غذاهای مغولی در هندوستان

تاریخ سرزمین هند پر است فراز و نشیب های تلخ و شیرین که در این مبحث نمی گنجد. اما از حضور مغول ها در هندوستان غذایی برای مردم این کشور به جای مانده است که امروزه طرفداران زیادی دارد. غذایی که هویج و خرما و بادام و شیر و کشک در آن استفاده می شود که شاید در نگاه اول چندان ترکیب جذابی نباشد. عجیب تر اینکه بیشتر این مواد شیرین است. این غذا با نام Gajar ka Halwa نیز شهرت دارد. خیابان های هند در جای جای خود این غذای خیابانی را می بینند و طعم آن نیز بسیار جذاب است. غذای دیگری هندی اردک سرخ شده است که از جمله بهترین غذاهای تور هند می باشد. البته در هند با توجه به عقاید مختلف که یکی از آنها گناه بودن خوردن گوشت است در بیشتر شهرهای هند نخواهید توانست این غذای خوشمزه را امتحان کنید. شهر آسام هند از شهرهایی است که این غذا در آنجا به وفور یافت می شود.

بهترین غذاهای هندوستان

ذائقه هندی ها و غذاهای آنان

در مراسم شادی هندی ها یک غذا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است که شباهت زیادی به زلبیا در ایران است. این خوراک خوشمزه را در دهلی می توانید مشاهده کنید. غذای دیگر غذایی است با نان که ترکیبات آن شامل عدس و سیب زمینی و پیاز و نخود سبز و البته تمبر هندی و ادویه جات فراوان است. در نگاه اول این غذا شباهت زیادی به سمبوسه دارد و از غذاهای خیابانی محبوب هندوستان می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها