بهترین رستوران ها در تور گردشگری مشهد

استان خراسان و علی الخصوص شهر مقدس مشهد به دلایل مختلفی در طول سال و خصوصاً در اعیاد و مناسبت های مذهبی به دلیل وجود حرم امام رضا یکی از مناطق گردشگری تفریحی و زیارتی در ایران به شمار می رود و تور مشهد همواره در آژانس های مسافرتی در زمره پر متقاضی ترین تورها می باشد. با توجه به وسایل حمل و نقل عمومی و امکان سفر با قطار و اتوبوس و نیز سفر هوایی برای سفر به مشهد مشکلی نخواهید داشت ولی با توجه به اینکه در مناسبت های خاص تعداد زیادی متقاضی برای تور ارزان مشهد وجود دارد بهتر است که از قبل اقدام به رزرو بلیط هواپیمای مشهد و نیز تور مشهد کنید تا سفر راحت تری را تجربه نمایید. در این نوشتار به بررسی رستوران ها در تور مشهد پرداخته ایم.

بهترین رستوران ها در تور گردشگری مشهد 

رستوران سدروس و ایتالیایی در تور مشهد

یکی از رستوران های شهر مشهد که از کیفیت غذای خوبی برخوردار است و دارای چندین شعبه در سطح شهر است رستورانی است به نام رستوران سدروس که در صورتی که در تور مشهد قصد استفاده از این رستوران را داشتید می توانید به شعبات آن در بلوار سازمان آب و یا شعبه دوم در نزدیکی حرم امام رضا و واقع در بلوار ۱۷ شهریور شمالی مراجعه کنید. دیگر شعبه این رستوران در خیابان خزائی واقع در رضا شهر می باشد و نهایتاً به مانند اکثر رستوران های نامدار مشهد آخرین شعبه سدروس نیز در جاده شاندیز واقع شده است که از فضا و امکانات بسیار متنوعی نیز برخوردار است. دیگر رستوران مناسب در تور گردشگری مشهد یک رستوران غذای ایتالیایی است با نام رستوران میلان که در بلوار سجاد واقع در سجاد شهر قرار دارد و از نظر کیفیت غذا و محیط می تواند نظر مهمانان را به طور ویژه ای جلب نماید.

بهترین رستوران ها در تور گردشگری مشهد 

رستوران باغ زیتون مشهد

رستوران باغ زیتون که فقط دو شعبه دارد نیز از جمله رستوران های خوب شهر مشهد به حساب می آید که یک شعبه آن در ملک آباد ۱۳ و شعبه دیگر در بلوار سجاد- خیابان بهار قرار دارد. رستوران باغ زیتون غذاهای مختلفی را ارائه می دهد که در میان آنها غذاهای ایتالیایی نیز به چشم می خورد و علاوه بر مسافران و زائران مشهدی ها نیز از کیفیت و طعم غذاهای این رستوران رضایت زیادی دارند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها