بهترین رستوران های مشهد بخش دوم

در نوشتار قبلی سه مورد از رستوران های با کیفیت و مورد علاقه گردشگران تور مشهد را برای شما نام برده و توضیحاتی را ارائه کردیم. در ادامه نیز می پردازیم به چند مورد دیگر از رستوران های خوب تور مشهد که علاوه بر زائران برای تور خارجی و تور داخلی نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

بهترین رستوران های مشهد بخش دوم 

رستوران های خوب تور مشهد

رستوران پسران کریم یکی از رستوران های قدیمی شهر مشهد است که هواداران زیادی نیز در این شهر دارد و بسیاری از مسافران در هر سفری به مشهد حتماً برای چندمین بار سری به این رستوران خواهند زد. رستوران پسران کریم نیز دارای سه شعبه می باشد که در بلوار فرهاد و انتهای خیابان خیام شمالی و نیز برج آلتون در خیابان دانشگاه واقع شده اند. این رستوران در برخی مواقع از مدیران و سران دولتی نیز میزبانی می کند. دیگر رستورانی که در این بخش از اطلاعات گردشگری تور مشهد به شما معرفی می کنیم رستوران نسیم لبنان می باشد. این رستوران نیز مشخصاً به عرضه غذاهای عربی می پردازد و با توجه به تورهای خارجی که از کشورهای عربی به مشهد مقدس سفر می کنند و نیز علاقه گردشگران تور داخلی به تست غذاهای مختلف دارای مشتریان زیادی می باشد.

بهترین رستوران های مشهد بخش دوم 

رستوران های معین و احسان

رستوران معین درباری که قدمتی صد ساله دارد و در زمان مظفرالدین شاه قاجار افتتاح شده است و در خیابان پاسداران و روبروی هتل باختر قرار دارد از رستوران های خاطره انگیز مشهد بوده و هست و علاوه بر وجه تاریخی آن غذاهای بسیار با کیفیت و مناسبی را نیز طبخ می کنند که مشهور ترین آنها کباب های مخصوص درباری می باشد. همچنین رستوران احسان نیز از نظر قدمت در این دسته از رستوران های با سابقه مشهد قرار دارد و نیز منوی بسیار متنوع و کاملی را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها