بهترن مناطق گردشگری در تور میلان

در مقاله پیشین در مورد اهمیت شهر میلان در جذب گردشگران مواردی را مطرح کردیم و چند مورد از دیدنی های تور میلان مانند بازار میلان و قلعه تاریخی و کانال های شگفت انگیز این شهر را بررسی کردیم. در ادامه نیز کارشناسان الهام سیر به بررسی برخی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر میلان در کشور ایتالیا پرداخته اند که توجه شما را به آنها جلب می کنیم. فراموش نکنید که اطلاعات مکان مورد نظر برای سفر می تواند هم در هزینه های سفر شما و هم در صرفه جویی زمانی بسیار اهمیت دارد و هدف از ارائه این نوشتارها کمک به گردشگران برای برنامه ریزی دقیق تر و لذت بردن از تمامی دیدنی های شهر میلان می باشد. با ما همراه باشید.

بهترن مناطق گردشگری در تور میلان

اماکن مذهبی شهر میلان

یکی از دیدنی ترین اماکن گردشگری اماکن مذهبی می باشد. فارغ از مذهب شما معماری و پیشینه تارخی این اماکن و فرهنگ و اعتقادات محلی که به آنجا سفر می کنید همواره جذابیت های خاص خود را دارد. کلیساها در میلان از جمله مکان های زیبا و تاریخی شهر به شمار می روند که سالانه گردشگران زیادی از آنها بازدید می کنند. دو کلیسای مشهور شهر میلان به نام های کلیسای سانتا ماریا دل گراتزیه و کلیسای جامع شهر میلان را در اولویت سفر خود قرار دهید. کلیسای سانتا ماریا یک مکان بسیار قدیمی بوده و شهرت خود را مدیون آثار هنری موجود در آن است و شام آخر داوینچی سرآمد این آثار است که برای ما ایرانی ها هم نا آشنا نیست. نکته مهم در این کلیسا این است که حتماً از قبل برای ورود به آن باید بلیط رزرو نمایید زیرا محدودیت هایی وجود دارد.کلیسای جانع میلان هم نه تنها در ایتالیا بلکه در اروپا از شاهکارهای معماری بوده و جلوه های زیبایی در آن وجود دارد. همچنین این کلیسا در میان پنج کلیسای بزرگ جهان نیز قرار دارد. در سفر به میلان بازدید از این مکان خارق العاده را از دست ندهید و حتماً در برنامه خود در تور میلان، زمانی را به آن اختصاص دهید.

بهترن مناطق گردشگری در تور میلان

بازار قدیمی شهر میلان

علاوه بر بازار قبلی که مرکز مُد اروپا نیز بود یک بازار دیدنی دیگر نیز در میلان وجود دارد. بازاری با نام بازار گالریا ویتوریو امانوئل که نام سازنده آن است و در میان قدیمی ترین بازار های سرپوشیده دنیا جایی برای خود دست و پا کرده است. نمونه داخلی این بازار می توان به بازار سرپوشیده تبریز اشاره کرد. البته این بازار با شیشه مسقف شده است و خبری از طاق و … نیست. هر چند که این مکان با نام و کاربرد بازار است ولی قدم زدن در آن می تواند حس یک گردشگری تاریخی را برای شما به ارمغان داشته باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها