بندر ماهشهر

از میان شهر های جنوبی ایران می توانید شهر خوزستان را به عنوان مقصد تور داخلی انتخاب کنید. زیبایی که گردشگران تورهای گردشگری را به ایران می آورد «خور موسی» می باشد که گردشگران می توانند با رزرو بلیط هواپیما از تهران به خوزستان سفر کنند. بندر ماهشهر به خاطر قدیمی بودنش در میان بنادر ایران شهرت دارد و از دیدنی های تور ماهشهر به موارد زیر اشاره کنیم.

بندر ماهشهر 

زیارتگاه شاهزاده حمزه و سید صالح

در تور ارزان ماهشهر می توانید از امام زاده ای دیدن کنید که بدن مطهر برادر امام رضا(ع) در آن دفن شده است و سر ایشان در جای دیگری دفن شده است. ایشان به دست محمد غزالی به شهادت رسیده اند و بارگاهشان در نزدیکی ماهشهر قرار گرفته است. نوجوان سیدی که بارگاهش در ماهشهر قرار گرفته است و از گذشته اش هیچ اطلاعی وجود ندارد و گفته می شود به همراه امام رضا(ع) به ایران آمده است.

شهر باستانی آسک در تور ماهشهر

گردشگران که از تور ماهشهر را از دست نمی دهند برای دیدن برای دیدن جاذبه های تاریخی و خور موسی در ماهشهر از این فرصت استفاده می کنند. بهتر است قبل از سفر هتل مورد نظر خود را رزرو و درباره مقصد اطلاعات کافی داشته باشید. شهر آسک تاریخی کهن دارد به طوری که در کتاب های مختلف درباره این شهر و گورهای قدیمی، تابوت ها و حجاری های آن سخن گفته اند.

بندر ماهشهر 

خور موسی

دیدنی ترین جاذبه طبیعی که در تور ماهشهر می توانید از ان لذت ببرید «خور موسی» می باشد. آنچه در این مکان باعث تعجب می شود وجود جانورانی مانند دلفین های گوژ پشت، پرندگان دریایی، کفچه نوک، سلیم های خرچنگ خوار می باشد. سازمان حفاظت محیط زیست هم اقدامات مناسبی برای حفظ این گونه های جانوری و طبیعت این منطقه انجام داده است. جمع شدن این همه زیبایی در کنار یکدیگر گردشگران و توریست ها را به وجد می آورد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها