بناهای تاریخی تور اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای ایران است که به خاطر جاذبه های فراوان تاریخی و مذهبی نظر گردشگران را در تور داخلی و تور خارجی به خود جلب کرده است. برای مسافرت به اصفهان و رزرو تور اصفهان و بازدید از زیبایی های این شهر می توانید از بلیط هواپیما استفاده کنید و یا اینکه از طریق زمینی . در نوشته زیر بهترین هتل های تور اصفهان را معرفی می کنیم.

بناهای تاریخی تور اصفهان 

سی وسه پل و میدان نقش جهان

یکی از جاذبه هایی که در تور اصفهان مورد بازدید قرار می گیرد بنایی است مربوط به دوره شاه عباس صفوی می باشد. پل الله وری خان نام دیگر این بنای تاریخی است که بر سطح رودخانه زاینده رود قرار دارد و هنر اصیل ایرانی را به نمایش می گذارد. در مجموعه ای به اسم دولتخانه میدان نقش جهان قرار دارد که مربوط به دوره تیموریان می باشد و به سبک معماری ایرانی ساخته شده است.

چهل ستون در تور اصفهان

بنایی تاریخی که در میدام امام حسین (ع) قرار دارد و در دوره صفوی ساخته شده چهل ستون می باشد.کل بنا بیست ستون دارد ولی به خاطر انعکاس این ستون ها در آب به چهل ستون مشهور است. چهل ستون از جمله مکان هایی است که به خاطر ستون های چوبی، آیینه کاری ها وپنجره های منبت کاری شده در تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد.

بناهای تاریخی تور اصفهان 

منار جنبان و کلیسای وانک

یکی از جاذبه های تاریخی این تور منار جنبان می باشد که در دوره ایلخانان به دست محمد خدابنده اولجایتو ساخته شده است. که آرامگاه عبدالله بن محمود صقلابی در آن قرار دارد. آنچه گردشگران و بازدید کنندگان را برای بازدید این بنا ترغیب می کند، لرزش مناره ساختمان است که باعث لرزش کل ساختمان می شود. نخستین کلیسایی که توسط ارامنه جلفا در اصفهان ساخته شده کلیسای وانک نام دارد که به خاطر معماری و تزئینات زیبا مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها