بر بام تهران

در باب بوستان های تهران سخن بسیار است اما بوستان جمشیدیه به راستی چیز دیگریست. زمانی که به بوستان جمشیدیه می رسید بر بلندای تهران ایستاده اید و ساختمان ها و آسمان خراش های تهران زیر پای شما می باشد. با الهام سیر در ادامه همراه باشید تا زوایای این پارک زیبا را با هم مرور کنیم. ارتفاعات بوستان جمشیدیه علاوه بر نمای بسیار زیبایی که از تهران به شما می دهند دیدنی ها و مناظر بصری دیدنی بسیاری نیز دارد که در نوشتار های پیشین مقداری از آنها را مرور کردیم. انواع گونه های حیوانات و گیاهان هر کدام در نوع خود بی نظیر است.

بر بام تهران

دسترسی به بوستان جمشیدیه

بوستان جمشیدیه خود دارای چهار ورودی می باشد که هر کدام در قسمتی از پارک قرار گرفته است. خیابان باهنر تهران و در منتها الیه این خیابان بوستان جمشیدیه قرار گرفته است. در بخش جنوبی بوستان جمشیدیه باغ های زیبای دولو قرار گرفته است و در شمال آن ارتفاعات کلکچال واقع شده است. همچنین در بخش غربی پارک نیز خیابان جمشیدیه قرار دارد که از خیابان های قدیمی تهران نیز می باشد. برای رسیدن به بوستان جمشیدیه می توانید از مترو استفاده کنید هر چند که مسیر های مختلف دیگری نیز برای دسترسی به این بوستان وجود دارد. در ایستگاه مترو تجریش پیاده شده و به ایستگاهی که سواری های خطی در آن قرار گرفته است مراجعه کنید. اتوبوس نیز در آنجا وجود دارد و خط جماران را سوار شوید.

بر بام تهران

فصل مناسب بازدید از جمشیدیه

بوستان جمشیدیه در فصل های مختلف سال حال و هوای خاص خود را دارد. بستگی به سلیقه شما هر فصلی می تواند فصل مناسب باشد. زمستان و برف و بهار و سر زندگی. اما از نظر ما زیباترین فصل سال برای دیدن بوستان جمشیدیه بهار و پاییز می باشد. در این دو فصل زیبایی های بوستان چندین برابر می باشد. خش خش برگ های پاییز زیر پای شما و دیگر جذابیت های این فصول در بوستان جمشیدیه می تواند تعداد زیادی از گردشگران ایرانی و خارجی و با تور داخلی و تور خارجی را به این بوستان بکشاند. رقص رنگ ها و تلالو آفتاب در لا به لای درختان باعث شده است که افراد زیادی برای عکاسی و ثبت سلفی به این بوستان مراجعه کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها