برزیل سرزمین قهوه های ناب

کشور بزریل از جمله کشورهایی است که چندین بار میزبان جام جهانی فوتبال بوده و گردشگران و  علاقه مندان به فوتبال با تور برزیل از این کشور بازدید می کنند. برای سفری راحت می توانید از پرواز هوایی و رزرو بلیط چارتر استفاده کنید. از دیدنی های تور برزیل، این کشور پر جاذبه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

برزیل سرزمین قهوه های ناب 

سائوپائولو و موزه فوتبال

یکی از شهر های بزرگ دنیا سمپا می باشد، فوتبال برزیل از این شهر توسط چارلز میلر بریتانیایی به مردم برزیل آموزش داده شد. از جاذبه های سائوپائولو در تور برزیل می توانیم به استادیوم ها و موزه فوتبال، کاخ ها، ساختمان های تاریخی را نام ببریم. گردشگرانی که به فوتبال علاقه دارند می توانند اطلاعات بسیاری را با بازدید از این موزه به دست آورند ،در این موزه می توانید پیراهن امضا شده بازیکنان مشهور، کفش های بازیکنان با تعداد گل های آنان، توپ های فوتبال که از اولین جام جهانی تا کنون استفاده شده را ببینید.

خیابان پائولیستا در تور برزیل

یکی از خیابان هایی که در این تور برزیل مورد بازدید قرار می گیرد، پائولیستا نام دارد. این خیابان به دست یک معمار اوروگوئه ای به شکلی کاملا فوتبالی ساخته شده است. در این خیابان پر طرفدار می توانیم موزه هنر، بلندترین ایستگاه رادیویی را ببینیم. زیباترین جاذبه ای که در این خیابان می توانید از آن دیدن کنید ساختمان «masp» میباشد که شامل آثار هنرمندان مشهوری مانند پیکاسو  و رنیو می باشد.

برزیل سرزمین قهوه های ناب 

کلیسای جامع برزیل

جاذبه دیگری که در تور برزیل مورد بازدید قرار می گیرد کلیسای بزرگی می باشد که حدود ۴۰ سال زمان صرف ساختن این کلیسا شده است. در داخل کلیسا می توان مجسمه هایی که از سنگ مرمر ساخته شده اند را دید که تاریخ این سرزمین را به تصویر می کشند. تصویر آناناس، حیوانات بومی را نیز می توان در قسمت های مختلف کلیسا دید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها