برترین جاذبه های تور والنسیا

والنسیا یکی از کلان شهرهای اسپانیا می باشد که بسیار مناسب تور نوروزی و تور تابستانی می باشد. در تور والنسیا برای دیدن جاذبه هایش وقت کم می آورید زیرا این شهر مملو از جاذبه و اماکن دیدنی می باشد که اگر بخواهید از همه آنها دیدن کنید باید یک تور یک ماهه و یا حتی بیشتر را داشته باشید و علاوه بر امکان رزرو بلیط هواپیما از خدمات بلیط چارتری نیز استفاده کنید. در این متن سه مورد از جاذبه های برتر تور اسپانیا و به صورت ویژه تور والنسیا را مختصری توصیف و معرفی می کنیم.

برترین جاذبه های تور والنسیا 

معماری اروپایی شگفت انگیز در تور والنسیا

شهر علم و هنر والنسیا که در کنار رودخانه زیبای توریا بنا شده است دارای معماری خاص و مدرن اروپایی است که به عنوان اولین بنای شگفت انگیز والنسیا حرف اول را می زند و اولین مقصد تور خارجی می باشد. شهر علوم و هنر که مساحتی حدود نیم هکتار را در بر می گیرد مجموعه ای از آکواریوم، ساختمان شیشه ای آسمان نما که شبیه زیباترین اجزاء صورت است، سینما، موزه پرنسیپ فیلیپ که به شکل ابر ماهی طراحی شده است، ساختمان آگروا که برای برگزاری موسیقی زنده و تئاتر و نمایش است و نیز یک پل معلق زیبا که بر روی رودخانه خودنمایی می کند، است.

توریا باغ های زنده در تور والنسیا

باغ های توریا که وسیع ترین باغ تور اسپانیا می باشد در مسیری که در گذشته رودخانه توریا در آن جاری بود به وجود آمده اند. این باغ های با طراوت و سرسبز امروزه به یکی از جاذبه های دیدنی والنسیا شهرت دارند و در نزد تور والنسیا محبوبیت دارند. از تفریحات رایج در باغ های توریا قدم زدن در زیر سایه درختان، ورزش های دو و دوچرخه سواری که هر کدام مسیر مخصوص به خود را دارند و نیز پیست اسکی است. از مزیت های این باغ ها نزدیکی اش به جاذبه های برتر والنسیا مثل شهر علم و هنر، باغ وحش و برج سرانوس است که تمامی این جاذبه ها همیشه مملو از تور مسافرتی از سراسر جهان می باشد.

برترین جاذبه های تور والنسیا 

باغ وحش بیوپارک در تور اسپانیا

بیوپارک از جمله باغ وحش هایی است که طراحی و راه اندازیش به کمتر از ده سال می رسد. با اینکه باغ وحش بیوپارک نوین می باشد اما در آن می توانید انواع و اقسام حیوانات وحشی و نیز حیوانات اهلی را یکجا ببینید. این باغ وحش که از یک مکان وسیع و ناهموار تشکیل شده است و در آن رودخانه و دره و تپه های زیادی دیده می شود و هر کدام از حیوانات در اکوسیستم مخصوص به خود نگهداری می شود و به واقع یک حیات وحش است زیرا در این باغ وحش حیوانات درون قفس نیستند. باغ وحش بیوپارک به علت قرار گیری در باغ های توریا از زمان احداث تا کنون تور داخلی و تور خارجی بسیاری را به خود دیده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها