بخش دوم کلاس پرواز هواپیما

در نوشتار قبلی در مورد اهمیت انتخاب کلاس پرواز قبل از رزرو بلیط هواپیما مطالبی را بیان کردیم و تفاوت ها و شباهت های کلاس های پرواز مختلف هواپیما را بیان کردیم و در مورد کلاس پرواز اکونومی که یکی از پر مشتری ترین کلاس های پرواز با توجه به قیمت پایین بلیط می باشد نیز توضیحات کافی اراده کردیم. در ادامه نیز الهام۲۴ به بررسی دو کلاس پرواز تجاری و فرست کلاس پرداخته است تا با آشنایی کامل بتوانید حسب نیاز خود بلیط هواپیما را تهیه کنید و سفر راحت و بی دغدغه ای را داشته باشید. مهم ترین موردی که در مورد کلاس پرواز اکونومی وجود داشت هزینه پایین بود و اینکه این نوع پرواز برای مسافت های زیر دو ساعت مناسب است و با توجه به اینکه امکانات بسیار کمی را به مسافرین می دهد قیمت بلیط نیز کم می باشد.

بخش دوم کلاس پرواز هواپیما

کلاس تجاری پرواز

در مورد کلاس تجاری پرواز یا همان Business class که شرکت های هواپیمایی برای مسافرین در نظر گرفته اندباید اشاره کنیم که امکانات بهتر و بیشتری نسبت به کلاس اکونومی برای مسافرین در نظر گرفته شده و حتی میزان بار مجاز مسافر نیز اصولاً بیشتر می باشد. حتی در فرودگاه نیز برای این مسافرین که از کلاس پرواز تجاری استفاده می کنند سالن انتظار جداگانه ای در نظر می گیرند و به صورت جداگانه آنها را از سالن به هواپیما می برند. در داخل کابین هواپیما نیز این مسافران از راحتی بیشتری برخوردارند زیرا فاصله ای که صندلی ها با یکدیگر دارند نسبت به کلاس اکونومی بیشتر می باشد و این صندلی ها در بخش جلویی صندلی های کلاس اکونومی قرار دارند. پذیرایی از این مسافرین بهتر است و وعده های غذایی کامل تر و اصولاً غذای گرم به آنها داده می شود. برخی امکانات دیگر نیز در این کلاس پرواز وجود دارد که در هواپیماهای مختلف متفاوت می باشد.

بخش دوم کلاس پرواز هواپیما

کلاس فرست کلاس

اما با قاطعیت می توان گفت که بهترین نوع کلاس هواپیما به فرست کلاس اختصاص دارد و در هواپیمایی تعداد کمی صندلی به این نوع کلاس اختصاص داده می شود و نهایتاً ۱۵ تا ۲۰ صندلی می باشد که به همین دلیل باید زودتر برای خرید آن اقدام کنید. فضای صندلی ها بسیار راحت بوده و تلویزیون اختصاصی و وسایل مختلف راحتی در آنها تعبیه شده است و حتی از سرویس بهداشتی اختصاصی و مهماندارهای مجرب و انواع پذیرایی های لوکس و گرم برخوردار می باشند. در هنگام سوار شدن نیز بدون معطلی می توانید از چک این عبور کرده و به صورت ویژه و جداگانه به هواپیما ترانسفر شوید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها