باکو آذربایجان و اولویت های گردشگری آن

میدان فانتن و موزه شاعر ایرانی نظامی

فانتن میدان اصلی شهر باکو است که به خیابان های اصلی باکو منتهی می شود و به همین دلیل به مراکز مهمی چون رستوران های لوکس، کافی شاپ های دنج، بازارهای خرید و هتل های شیک و پنج ستاره دسترسی دارد. محال است گذر تور باکو به این میدان نخورد، زیرا برای رسیدن به اکثر جاذبه های باکو از جمله موزه نظامی گنجوی باید از این میدان گذشت. این موزه در نزد گردشگرانی که به شعر و شاعری علاقه دارند بسیار محبوب است و نیز در بردارنده تاریخ و فرهنگ باکو است. سفر به باکو از مسیرهای زمینی و هوایی امکان پذیر بوده و می توانید با دریافت بلیط هواپیما و یا حتی برای کاهش هزینه ها بلیط چارتر ارزان در زمان کمی به این شهر زیبا سفر کنید.

باکو آذربایجان و اولویت های گردشگری آن 

شعله برجی به بلندای آسمان

در شهر باکو برج های بلندی وجود دارد که طراحی آنها از شعله الهام گرفته شده است. این برج ها که بلندترین سازه باکو می باشد و ارتفاع آن به حدود ۲۰۰ متر می رسد و از طبقات مختلف آن می توان تصویری از باکو را در زیر پای خود دید. برج های شعله ساختمانی تجاری و اداری می باشند و یک هتل پنج ستاره نیز دارد که پنجره ای رو به دریای آبی خزر دارد و جزو بهترین هتل های باکو به شمار می رود. این هتل همیشه میزبان میهمانان تور باکو و تورهای خارجی می باشد زیرا در نزد آنها این هتل لاکچری ترین هتل باکو است و از همه مهمتر بخشی از مشهورترین برج این شهر است.

باکو آذربایجان و اولویت های گردشگری آن 

بهترین مراکز خرید باکو

اگر به دنبال یک مرکز خرید قدیمی و سنتی در باکو هستید به ام یو ام بیایید. ام یو ام مرکزی ترین بازار خرید در باکو است و در آن از شیر مرغ تا جان آدمیزاد یافت می شود و برخی اجناس سنتی و سوغاتی های دست ساز را فقط در این بازار می توانید پیدا کنید. اما اگر به دنبال برند های لوکس و مشور جهانی هستید به مرکز خرید پورت باکو مال بیایید. در پورت باکو مال هر برند و مارکی که مد نظرتان است را خواهید دید همه این اجناس از نوع مرغوبشان هستند پس با خیال راحت به خرید بپردازید. آذربایجانی ها در سراسر کشورشان بسیار به این مراکز خرید باکو علاقمند هستند و همیشه در تور باکو خرید از این مراکز را جای می دهند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها