بام تهران و توچال

از زمان انتخاب شهر تهران به عنوان پایتخت ایران حدوداً دویست سال می گذرد، در طول این مدت این شهر بزرگ رونق بسیاری پدیدا کرده و به عنوان مرکز سیاسی کشور شناخته می شود و نامش در لیست گران ترین پایتخت های دنیا قرار گرفته است. آب و هوای آن در طول تابستان گرم و خشک و در زمستان سرد می باشد. از دیدنی های این شهر می توانیم به اماکن تاریخی، زیبایی های طبیعی اشاره کنیم و در متن زیر الهام سیر به شرح زیبایی های بی نظیر بام تهران می پردازد که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد.

بام تهران و توچال

زیبایی های طبیعی

به کسانی که به دنبال بهره بردن از هوای تمیز و دوری از آلودگی شهری هستند، پیشنهاد می کنیم حتما از بام تهران دیدن کنند. جاده کوهستانی و منظره بکر و دیدنی این جاده برای پیاده رویی و لذت بردن از هوایی پاک بسیار مناسب می باشد. کوه های این منطقه گزینه مناسبی برای کوه نوردان و علاقه مندان به کوهنوردی می باشد تا رسیدن به قله کوه توچال را به لیست افتخارات خود اضافه کنند. برای رفاه حال مسافران و گردشگران رستوران هایی ساخته شده است که انواع غذای ایرانی و خارجی در منوی آنها دیده می شود.

بام تهران و توچال

امکانات تفریحی

یکی از امکانات این منطقه مجهز بودن به تله کابین می باشد که می توانید از دیدن این زیبایی ها در ارتفاعی بلند لذت ببرید. در باشگاه بانجی جامینگ می توانید لذت امتحان یک تجربه بی نظیر را بچشید، وجود افراد متخصص و آموزش هایی که در این زمینه داده می شود بسیار جالب می باشد. چند باشگاه ورزشی دیگر مانند باشگاه تنیس و باشگاه تیر و کمان نیز در محوطه این زیبایی خدادادی قرار گرفته است که علاوه براستفاده و لذت بردن از دیدن زیبایی های کوه می توانید از زمان برای تجربه ورزش های که تا کنون امتحان نکرده اید استفاده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها