بالی اندونزی یک تور خیال انگیز برای خرید

یکی از دغدغه های شایع گردشگران رفتن به مراکز خرید و پیدا کردن سوغاتی برای دوستان و اقوام می باشد. در این متن به شما مژده می دهیم که در تور بالی نگران سوغاتی نباشید زیرا هر آنچه که در ذهنتان نمی گنجد در بالی یافت می شود و می توانید سوغاتی های متنوعی بخرید. تور اندونزی علاوه بر مراکز تفریحی و جنگل و ساحل برای خرید و گردش در میان انواع سوغاتی ها نیز ایدئال می باشد.

بالی اندونزی یک تور خیال انگیز برای خرید 

صنایع دستی از بهترین سوغاتی ها تور بالی

مردمان بالی در ساختن صنایع دستی بسیار زبردست و حرفه ای می باشند به طوری که تعداد صنایع دستی این جزیره رویایی از شمارش خارج شده است. از این صنایع دستی می توان به طرح هایی که بر روی تکه های چوب حک شده اند و بدلیجات ها اشاره کرد. برای خرید صنایع دستی می توانید به بازار و یا غرفه هایی که در سطح بالی پراکنده هستند بروید از میان صنایع دستی متنوع هر کدام را که باب میلتان بود تهیه کنید این بازارها همیشه مملو از تور گردشگری می باشد.

قهوه و شکلات و پارچه های با طرح های زیبا

قهوه و شکلات از جمله سوغاتی های خوشمزه و معروف بالی می باشد که در کشور اندونزی کشت می شود و نسبت به جاهای دیگر بسیار ارزانتر است و خرید آن به صرفه می باشد. اکثر گردشگرانی که با تور خارجی به بالی می آیند حتماً قهوه و شکلات را به عنوان اصلی ترین سوغاتی تهیه می کنند و با خود می برند. سوغاتی دیگری که بالی منبع آن است پارچه ها و البسه هایی است که طرح های مختلف و زیبایی دارند و بر اساس طرح هایشان قیمت های متفاوتی دارند. برخی از پارچه ها نیز کار طراحان معروف استرالیایی است که در فروشگاه های مجزا به فروش می رسد.

بالی اندونزی یک تور خیال انگیز برای خرید 

آنچه باید هنگام خرید در بالی بدانید

در بالی به علت آب و هوای بسیار گرمش باید در زمان های مناسب خرید یعنی اول صبح یا هنگام تاریک شدن هوا به خرید رفت و مغازه ها و فروشگاه ها نیز اکثراً در این زمان ها باز هستند. همچنین می توانید بازارهای ارزان قیمت را از مدیر هتل خود پرس وجو کرد و از آنجا خرید کنید. پوشیدن لباس های راحت و صندل نیز به راحتی هر چه بیشتر شما در هنگام خرید کمک می کند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها