باغ های دیدنی مشهد

سفر به مشهد پرطرفدارترین تور داخلی در میان ایرانی ها است که همه مسافران به شوق زیارت از حرم مطهر امام رضا ع وارد این شهر می شوند. اگر می خواهید علاوه بر زیارت از جاذبه های این شهر دیدن کنید باید از قبل با آنها آشنا شده باشید تا با داشتن هدف در وقت خود صرفه جویی کنید. با مطالعه این متن با باغ های معروف و جذاب مشهد آشنا شوید. الهام۲۴ را همراهی کنید. بلیط هواپیما برای مشهد بستگی به زمانی که قصد سفر دارید ممکن است نایاب و یا به فراوانی باشد، بنابراین حتماً در تور مشهد رزرو بلیط هواپیما خصوصاً در مناسب های مذهبی را فراموش نکنید.

باغ های دیدنی مشهد

اماکن طبیعی مشهد

در باغ گیاه شناسی مشهد با قسمت ها متفاوتی روبه رو می شوید که هر کدام مختص گل ها و گیاهان به خصوصی است. این باغ وسیع که بیشتر برای تحقیق و بررسی و پژوهش کاربرد دارد دارای بخش های گلخانه ای نیز می باشد. در این باغ، گل های رز رنگارنگ، تنوع گیاهان رویشی، انواع میوه های محلی ایرانی، انواع مختلف گیاهان و درختان وجود دارد و این باغ را به یکی از مهمترین باغ های استان خراسان بدل کرده و مکان خوبی برای تور گردشگری است تا گردشگران بتوانند از جاذبه ای به یاد ماندنی دیدن کند. در بلوار وکیل آباد و در نزدیکی پارک ملت و پارک وکیل آباد حیات وحش وسیعی قرار دارد. در این حیات وحش بخش های مختلفی به حیوانات مختلف مختص داده شده است به طوری که چندین آکواریوم بزرگ برای حیوانات آبزی وجود دارد و سایر حیواناتی که در این حیات دیده می شوند شامل شیر، پلنگ، ببر، فیل ها و خزندگانی همچون انواع مارها و سمندر و مارمولک و هزاران نوع پرنده زیبا است. این حیات وحش در سراسر استان خراسان تور داخلی بسیاری را به خود اختصاص داده است و جالب است بدانید که از این تورها نیز استقبال شایانی به عمل آمده است.

باغ های دیدنی مشهد

مراکز خرید مشهد

دیگر جاذبه گردشگری مورد علاقه در تور مشهد باغ ملی مشهد است که در منطقه ای پر رفت و آمد قرار دارد و در میان آن عمارتی با معماری زیبا وجود دارد که به عنوان مرکز خرید از آن استفاده می شود. محوطه این باغ ملی سرسبز است و یک حوض بزرگ در جلوی عمارت وجود دارد که در آن آب نماها به چشم می خورد. در کنار چشمه رکن آباد و طبیعت زیبا مجسمه هایی از دانشمندان ادبی و علمی وجود دارد که به این باغ قداست خاصی بخشیده است که این باغ را به یک مکان توریست پذیر و مجبوب از نظر گردشگران تور خارجی تبدیل کرده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها