باغ های بوچات نمایشگاه گل های هزار رنگ در کانادا

باغ های بوچات که امروزه به بهشت بر روی زمین معروف هستند در گذشته های دور یک معدن متروکه بوده اند که توسط زحمات خانواده بوچات رفته رفته به چنین باغ زیبا و معروفی تبدیل شده است. این باغ ها امروزه مرکز انواع نمایشگاه های گل هستند هنوز هم توسط نوادگان بوچات اداره می شوند و در تور کانادا بسیار مورد توجه قرار می گیرد. باغ های بوچات در مجموع از ۶ باغ در کنار هم ساخته شده است. کمتر تور مسافرتی است که گذرش به این باغ ها نیفتاده باشد. شرکت الهام سیر ارائه دهنده تورهای مسافرتی در ایران .

باغ های بوچات نمایشگاه گل های هزار رنگ در کانادا 

باغ سانکن و باغ چمنزار

اولین باغ ساخته شده توسط خانواده بوچات، باغ سانکن می باشد. در باغ سانکن انواع گل های رنگارنگ و درختان زیبا را می توان از نزدیک مشاهده کرد. در باغ سانکن تالابی وجود دارد که در روی آن گیاهان تالابی زیبایی خودنمایی می کنند. در مرکز این باغ صخره ای وجود دارد که از گل های رنگا رنگ و زیبا پوشیده شده است.از باغ سانکن و زیبایی هایش که رد می شویم به باغ چمنزار می رسیم. باغ چمنزار نیز دارای تنوع حیرت انگیز گل ها می باشد. این باغ بیشتر مخصوص برگزاری جشن ها و مراسماتی مثل کنسرت ها و تئاتر می باشد. از ویژگی های این باغ می توان به اتاق گنبدی شکل یا خانه کودک اشاره کرد که فضایی شاد و مفرح را بخصوص برای فرزندان عزیزتان فراهم می کند. باغ چمنزار دارای زمین آتش بازی است که یک هیجان به یادماندنی را در ذهن بازدیدکنندگانی که برای اولین بار با تور خارجی از آن دیدن می کنند ثبت می کند.

باغ رز باغ ژاپنی

از باغ چمنزار که می گذریم به باغ رز که مملو از تنوع رزهای زیبا با بوی دلپذیر هستند می رسیم. تمامی مسیرهای این باغ رویایی از رزهای رنگارنگ پوشیده شده است و باعث شده قدم زدن در این پارک بسیار لذت بخش باشد. در باغ رز چشمه زلالی وجود دارد که به چشمه آرزو معروف است و می توانید در کنار این چشمه ساعت ها به تماشایش بنشینید.آبنمای قورباغه و آبنمای خاویار از بخش های دیدنی این باغ به حساب می آیند. باغ ژاپنی توسط طراحان به نام ژاپنی طوری طراحی شده است که در بدو ورود آن دروازه ای قرار دارد. باغ ژاپنی مملو از نهرهای زیبایی است که از گوشه و کنار باغ جریان دارند و به همراه انواع گل های متنوع و به خصوص شقایق آبی و نیز درختان سرسبز زیبایی و سکوتی دلفریب را به این فضا بخشیده است. در باغ ژاپنی دریاچه بزرگی قرار دارد که در آن برای گردشگران تور قایق سواری تدارک دیده شده است.

 باغ های بوچات نمایشگاه گل های هزار رنگ در کانادا

باغ ایتالیایی و باغ مدیترانه ای

باغ ایتالیایی توسط طراح مشهور کانادایی طرح ریزی شده است. باغ ایتالیا ای دارای برکه ای زیبا می باشد و در فصول گرم سال در اطراف برکه انواع گل های رنگانگ به سان رنگین کمان دیده می شود در وسط برکه هم آبنمای قورباغه ای وجود دارد که بسیار زیباست. گردشگران ایتالیایی که با تور کانادا همرا می شوند بسیار مشتاق دیدن این باغ هستند. پس از باغ ایتالیایی به باغ مدیترانه ای می رسیم. در باغ مدیترانه ای نیز مانند سایر باغ های بوچات گونه های متنوعی از گل ها دیده می شود. وسعت باغ مدیترانه ای به اندازه باغ های دیگر نیست اما زیبایی منحصربه فردی دارد. باغ مدیترانه ای در نزدیکی میدان و پارکینگ ماشین قرار دارد. 

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها