بازدید از کشور غنا در تور آفریقا

در هر قاره ای کشوری وجود دارد که جاذبه های دیدنی بسیاری برای بازدید در آن یافت می شود. تور غنا به خاطر طبیعت و زیر ساخت های مناسبی که دارد مورد توجه گردشگران در تور آفریقا قرار می گیرد. برای سفر به این کشور می توانید از رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. اکنون می خواهیم درباره تفریحات و زیبایی های تور آفریقا و به طور خاص تور غنا مطالبی را برای شما عزیزان و همراهان همیشگی آژانس الهام سیر مطالبی را بیان کنیم. امید است که مطالب ارائه شده بتواند نظر شما را جلب کند. برای مشاهده تورهای ما می توانید از بخش منو و تور داخلی و تور خارجی استفاده کنید.

بازدید از کشور غنا در تور آفریقا 

جت اسکی آدا و کوه نوردی در تور غنا

یکی از هیجاناتی که در این تور گردشگری مورد توجه قرار می گیرد، سوار شدن جت اسکی می باشد که هیجان بسیار زیادی برای افرادی که از آن استفاده می کنند به ارمغان می آورد. برای استفاده از این وسیله تفریحی باید به آدا فوه بروید. گردشگرانی که به کوه نوردی علاقه دارند می توانند از کوه آفاجا در تور آفریقا دیدن کنند که برای دیدن این کوه زیبا باید از ورودی های لیاتی وت و بدی بوگما استفاده کرد، که هوای دل انگیز کوهستانی و طبیعت چشم نوازش شور و سرمستی را در روح تزریق می کند. در نزدیکی تاکاوردی روستای زولزو قرار دارد که خانه های روستا بر پایه های چوبی ساخته شده و شغل ساکنان این منطقه کشاورزی، ماهیگیری می باشد.

بازدید از کشور غنا در تور آفریقا 

حیات وحش حیوانات در تور آفریقا

یکی از قسمت های پر جاذبه به خصوص برای افراد علاقه مند به حیوانات در این تور گردشگری بازدید از منطقه وچیا می باشد که اسب های آبی در این منطقه نگهداری می شوند و توسط مردم محلی تاسیس شده است. یکی از جذابیت های این تور دیدن از پارک ملی موله می باشد که به خاطر داشتن تعدادی زیادی فیل و همچنین سایر حیوانات وحشی مورد توجه توریست ها قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها