بازدید از نیومکزیکو در تور آمریکا

از ایالت های جنوب غربی آمریکا می توان به نیومکزیکو اشاره کرد که جزو ایالت هایی بزرگ در تور آمریکا محسوب می شود. این کشور به خاطر داشتن رودخانه ها، کوه های مرتفع، غارهای شگفت انگیز و جاذبه های بسیاری که دارد مورد توجه گردشگران تور خارجی که با تور آمریکا گردی به این کشور آمده اند و نیز تور داخلی آمریکا قرار می گیرد. برای سفر به این کشور دیدنی می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. اکنون می خواهیم تعدادی از مکان های دیدنی این کشور را معرفی کنیم.

بازدید از نیومکزیکو در تور آمریکا 

بیابان اوجیتو و شیپراک در تور آمریکا

از جمله مکان های مورد بازدید در تور آمریکا بیابان اوجیتو می باشد که در نزدیکی خرابه های باستانی پائوبلان قرار دارد و چشم اندازهای بی نظیری در این منطقه وجود دارد که چشم هر بیننده ای در تور گردشگری آمریکا را مجذوب خود می کند. در این منطقه مسیرهایی برای پیاده رویی و جاهایی برای اسب سواری وجود دارد. یکی از جاذبه های طبیعی این تور گردشگری صخره های شیپراک است که به سنگ های بالدار معروف می باشد و در منطقه ناواهو شهر سن جوان قرار دارد و یک سنگ آتشفشانی می باشد. علت نامگذاری این سنگ شباهتش به کشتی می باشد و بالا رفتن از آن ممنوع می باشد.

بازدید از نیومکزیکو در تور آمریکا 

کویر شنی سفید و پارک ملی کارلزبد

از دیدنی های تور مکزیکو می توان کویر شنی سفید را نام برد شن های این کویر از کریستال گچ تشکیل شده و فضای یکدست سفیدی را ایجاد می کند که گردشگران زیادی برای دیدن این بیابان به مکزیکو سفر می کنند. جاذبه های این تور گردشگری به سطح زمین محدود نمی شود. از زیبایی های شگفت انگیز زیر زمین می توانیم به پارک زیر زمینی کارلزبد اشاره کنیم، که به خاطر وجود غار کارلزبد شهرت پیدا کرده و گردشگرانی که به دنبال ترس و هیجان هستند از این غار دیدینی که طولش بیش از چهل متر است دیدن می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها