بازدید از غارهای عجیب هند

یکی از کشورهای آسیایی که سالانه گردشگران زیادی با تور هند و تور خارجی از کشورها و قاره های مختلف، از آن دیدن می کنند، هندوستان نام دارد. با رزرو بلیط چارتر می توانید سفری ارزان با تور هندوستان به این کشور پر جمعیت داشته باشید. در این نوشتار کوتاه تلاش کرده ایم برخی از جاذبه های گردشگری تور هند و خصوصاً غارهای عجیب این کشور را معرفی نماییم.

بازدید از غارهای عجیب هند 

غار عجیب الورا در تور هند

اعجاب انگیز ترین جاذبه تور هند که در تورهای گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد، غار الورا می باشد. این غار منحصر به فرد قدمتی طولانی دارد و در دل کوه elapura قرار دارد. به خاطر تعداد زیاد غارهای این کوه بین سه مذهب بودا، هندو، جین تقسیم شده است. در داخل این غارهای اسرار آمیز می توانید از معبد کی لاشا دیدن کنید. از دیگر عجایب تور هند می توانیم به زندگی در اتاق هایی که در درون غارها قرار دارد به جای استفاده از هتل اشاره کنیم.

بازدید از غارهای عجیب هند 

غار بودایی ها

از مجموعه کل غارهایی که در تور ارزان هند مورد بازدید قرار می گیرد، تعداد یازده غار به بودایی ها تعلق دارد، که از این اتاق ها برای عبادت، خواب،آشپزخانه استفاده می کنند. دهمین غار مربوط به خدای بودایی ها، ویشواکاراما می باشد، که در این غار مجسمه خدایان دیگر قرار گرفته است.

بازدید از غارهای عجیب هند 

غار هندوها در تور هند

سیزده غار بعدی که مورد بازدید گردشگرانی که با تور هند به این کشور سفر می کنند، قرار می گیرد مربوط به هندوها می باشد. این غار ها متعلق به خدایانی مانند وایو، سوریا، یوشا، ایندرا می باشد. در فضای بیرونی این غارها آبشاری طبیعی وچشم نوازی وجود دارد.

بازدید از غارهای عجیب هند 

غار های جین

چهارده غار دیگری که در تور هند از آنها بازدید می شود مربوط به خدایان جین است. هر بخش از این غار مربوط به یک الهه می باشد برای مثال غار ۳۲ مربوط به یاکاسی الهه رقص و شادی و عشق است یا غار ۳۰ مربوط به چوتا کای لاشا خدای زیوآلات است. همه غارهایی که در این کشور وجود دارد برای مردم بومی مورد احترام است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها