بازار سنتی بوشهر

بوشهر به عنوان یکی از بهترین و زیباترین شهرهای جنوب کشور همواره در میان علاقه مندان به تور داخلی از محبوبیت بسیاری برخوردار است. دیدنی ها و امکان تاریخی و سواحل بوشهر را در مقالات پیشین بیان کردیم و اما در این نوشتار در مورد تور بوشهر به مبحث خرید و سوغاتی و مراکز خرید بوشهر می پردازیم. با آ الهام سیر همراه باشید تا باز هم به ایرانگردی و جنوب ایران برویم و با مردم خون گرم و مهربان بوشهر و سوغاتی های این شهر آشنا شویم. یکی از این مکان ها بازار سنتی بوشهر می باشد که برای خرید وسایل و سوغاتی یک انتخاب بسیار مناسب می باشد.

بازار سنتی بوشهر

چند نکته در مورد بوشهر

بوشهر به عنوان یکی از بنادر جنوبی ایران که قدمت تاریخی آن به دوران ساسانی باز می گردد و گفته می شود در گذشته نام آن رام اردشیر (ساخت این شهر را به اردشیر ساسانی نسبت می دهند) بوده است. سواحل بوشهر به عنوان یکی از گنجینه های به جا مانده از تاریخ ثبت ملی شده است و بافت تاریخی این سواحل هر گردشگری را به خود جذب می کند. یکی از بهترین مناطق برای سفر زمستانه با توجه به آب و هوای آن بوشهر می باشد زیرا در ایام سرد سال نیز هوای مطبوعی دارد و می توان در میان سرمای زمستان دیگر نقاط کشور دمای حدود ۱۵ درجه بوشهر را با قدم زدن در کنار سواحل تجربه کرد. به دلایل فوق، سفر به بوشهر را برای فصل زمستان بگذارید. در این فصل تعداد توریست ها نیز بسیار بیشتر می شود. در ادامه به بررسی مراکز خرید بوشهر خواهیم پرداخت و اول از همه بازار قدیمی بوشهر مشهور به بازار صفا.

بازار سنتی بوشهر

بازار صفا بوشهر

بازار صفا بوشهر همان بازار قدیمی بوشهر است ولی با گذشت سالهای زیاد و قدیمی شدن از رونق نیافتاده است و بر رونق آن نیز افزوده شده است. فعالیا بازار به شکلی است که می توان اقتصاد استان را بر پایه این بازار و بازار صفا را جزئی جدایی ناپذیر از استان نامید.انواع کالاها و سوغاتی های استان را می توان در بازار صفا مشاهده کرد و خریداری نمود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها