بازارهای شهر بارسلون اسپانیا

یکی از مواردی که گردشگران در تور اروپا و خصوصاً تور اسپانیا پیگیر آن هستند و می خواهند بدانند که در تور بارسلون باید از کجا خرید کنند اطلاعاتی در مورد بهترین بازارهای بارسلون می باشد. بارسلون در کشور اسپانیا با جاذبه های گردشگری تاریخی و معماری خاص و منحصر به فرد خود توانسته است به یکی از بزرگترین قطب های گردشگری دنیا تبدیل شود. به همین دلیل آژانس الهام سیر در ادامه به بررسی بازارهای شهر بارسلون پرداخته است. امیدواریم که بتوانیم اطلاعات خوبی را برای مسافرین این شهر زیبا ارائه دهیم.

بازارهای شهر بارسلون اسپانیا

بازار سانتا کاترینای بارسلون

بازار سانتا کاترینا یا به عبارت دیگر Mercat de Santa Caterina یکی از چندین بازار برتر شهر بارسلون می باشد که در سفر به این شهر می توانید از آن دیدن کنید. افرادی که به بازارهای بارسلون رفته ایند این بازار را زیباترین بازار شهر بارسلون می دانند و دلیل این مهم نیز نوع معماری و موج های رنگارنگی می باشد که بر روی سقف این بازار در نمای بیرونی قرار دارد هر چند که داخل این بازار نیز به صورت ویژه ای جذاب می باشد و می توانید یک خرید دلچسب و هیجان انگیز را تجربه کنید. در این بازار بخش های مختلفی وجود دارد از جمله سه کافه با کیفیت بسیار خوب و البته یکی از آنها خاص تر هم هست و بدون پنجره و نمای خارجی.

بازارهای شهر بارسلون اسپانیا

بازار بوکریای شهر بارسلونا

نام این بازار و معادل زبان اصلی آن Mercat de la Boqueria می باشد. بازار بوکریای که با نام لا بوکریا شناخته می شود شهرت جهانی دارد و بارها به عنوان بهترین بازار دنیا انتخاب شده است و همین بازار توانسته است که وجه گردشگری بارسلون را دو چندان کند. از صبحانه کافه های این بازار هر میزان بگوییم باز هم نخواهیم توانست حق مطلب را ادا کنیم. جدای از خرید در این بازار، خود بازار یک شاهکار هنری می باشد و تعداد توریست هایی که در هر زمان می توانید در این بازار ببینید شما را شگفت زده خواهد کرد که نشان دهنده شهرت و اعتبار گردشگری بازار لا بوکریا می باشد.نزدیک ظهر تا بعد از ظهر بازار به میزانی شلوغ می باشد که بهتر است زمان دیگری را برای بازدید از آن اختصاص دهید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها