بازارهای سئول کره جنوبی

کشورهای آسیایی هر کدام دیدنی ها و اماکن گردشگری خاص خود را دارند. کره جنوبی و خصوصاً پایتخت آن سئول نیز از این قائده مستثنی نیستند. کره با پیشرفت های اقتصادی سال های اخیر توانسته است جایگاه مناسبی را در میان کشورهای مختلف آسیایی به دست بیاورد و گردشگری نیز یکی از مواردی است که مورد توجه قرار گرفته و در سالیان اخیر ایرانیان نیز علاقه زیادی در تور خارجی خود به کره جنوبی نشان داده اند. با توجه به اهمیت روز افزون تور کره جنوبی در این بخش از مقالات آژانس هواپیمایی الهام سیر به بررسی بازارهای این کشور برای خرید می پردازیم. شهر سئول با توجه به تطابقی که میان سنت های قدیمی کره با مدرنیته و پیشرفت های جدید ایجاد نموده است توانسته جدابیت های خاصی در سطح شهر به وجود بیاورد.

بازارهای سئول کره جنوبی

مرکز خرید و بازار نامدائمون

یافتن معانی اسم هایی که برای بازارها و دیگر اماکن در کره جنوبی استفاده شده است مقداری دشوار است. بازار نامدائمون بهترین بازار جنوب و یا بی نظیرترین بازار در جنوب می باشد و در میان بازارهای کره جنوبی یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن این است که بازار نامدائمون قدیمی ترین و بزرگترین بازار شهر سئول می باشد. این بازار در قرن چهاردهم ایجاد شده است و می توان آن را از چند نظر با بازار تهران مشابه دانست زیرا فروشندگان این بازار قیمت های خود را مطابق با قیمت عمده فروشی ارائه می دهند و بنابراین برای خرید کردن بسیار مناسب است. در این بازار می توانید از میان وعده های فروشندگان به عنوان تست استفاده نمایید. در واقع هم از نظر گردشگری و مشاهده اماکن قدیمی و تاریخی و هم از نظر تفریحی و توریستی و نیز خرید می توانید تجارب خوبی را در بازار نامدائمون داشته باشید.

بازارهای سئول کره جنوبی

بازار ماهی ها در کره جنوبی

بازار دیگری که می توانیم در این نوشتار به آنها بپردازیم عبارتند از بازار عمده شیلات نوریانگجین و بازار دانگدائمون که البته کمتر شباهتی به یکدیگر دارند. در بازار عمده شیلات نوریانگجین می توانید انواع غذاهای ذریایی را مشاهده کنید و از دیدن بزرگترین بازار شیلات نه تنها در سئول بلکه در کره جنوبی خسته نخواهید شد. نکته جالب توجه در مورد این بازار این است که به صورت کامل و شبانه روزی باز می باشد و همچنین می توانید ماهی که خریداری کرده اید را طبخ نموده و در همان بازار بخورید. بنابراین این محل برای غذا دوستان و خصوصاً عاشقان غذاهای متنوع دریایی می تواند یک محیط ایدئال باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها