بازارهای بوشهر

بازارهای قدیمی بوشهر امروزه نه تنها به عنوان مرکز خرید بلکه به عنوان آثار ملی و تاریخی شهرت یافته اند و معمولا از دید گردشگران پنهان نمی ماند. بازارهای قدیمی و سنتی بوشهر دارای معماری زیبا و متفاوتی است که این بازارها را برای فصول مختلف سال مناسب کرده است. بازار قدیمی بوشهر به علت قدمت بسیار زیاد آن چندین بار مورد بازسازی شده اند تا استحکام آن حفظ شود. این بازارها که معمولا سرپوشیده هستند خرید را در گرمای طاقت فرسای بوشهر ممکن می کنند و نیز باعث راحتی و محافظت از گرما و سرما مغازه دارها و مشتری ها شده است. با الهام۲۴ همراه باشید. در بازارهای قدیمی بوشهر حجره ها و مغازه های زیای وجود دارد که صنایع دستی بوشهر و مایحتاج مردم بوشهر را محیا کرده اند و به مشتری های خود عرضه می کنند. این بازار در خیابان شهدای بوشهر قرار دارد.

بازارهای بوشهر

بازار ماهی و انواع آبزیان خوراکی

در بوشهر که شهری است که دارای بنادر وسیعی می باشد طبعا بازارهای زیادی وجود دارد که در آنها ماهی های متنوع و انواع میگو و شاه میگو و خرچنگ به فروش می رسد. بازار ماهی فروشان بوشهر تنها بازاری است که در آن انواع ماهی های دریای جنوب و نیز سایر آبزیان وجود دارد که طعم دلپذیر این ماهی ها در میان افراد بومی طرفداران زیادی دارد. بازار ماهی فروشان بوشهر که در خیابان شهدای بوشهر و در نزدیکی بازارهای قدیمی بوشهر قرار دارد دارای قدمتی بیشتر از نیم قرن است و همه روزه برای مشتریان خود خدمت رسانی می کند.

بازارهای بوشهر

بزرگترین مجتمع تجاری در بوشهر

در بوشهر علاوه بر بازارهای قدیمی مجتمع های تجاری مدرن زیادی وجود دارد که وسیع ترین و معروفترین آنها مجتمع تجاری زیتون می باشد. مجتمع تجاری زیتون داری چندین طبقه است که در هر طبقه آن مغازه های زیادی وجود دارد که اجناس لوکس و شیکی را به مشتریان خود عرضه می کنند به طوری که اگر یک بار از آنجا خرید کنید حتما دوباره برای خرید به این مجتمع باز خواهید گشت و یا در سفرهای بعدی حتما خرید از این مجتمع را در برنامه های خود جای خواهید داد. مجتمع تجاری زیتون در خیابان شهید مطهر واقع شده است و همه روزه از ده صبح تا ده شب باز است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها