باتومی گرجستان با جاذبه های آبی فراوان

باتومی گرجستان با جاذبه های آبی فراوان 

باتومی پایتخت گرجستان می باشد که در سواحل دریای مدیترانه قرار دارد. باتومی با اینکه شهری کوچک است اما همیشه گردشگران بسیاری با استفاده از تور خارجی از این شهر توریستی دیدن می کنند. باتومی به دلیل داشتن جاذبه های فراوان مشهور بوده اما جاذبه های آبی این شهر تجربه ای بی نظیر برای افرادی که از تور گرجستان استفاده می کنند خواهد بود  به همین دلیل در اینجا به معرفی این تفریحات آبی می پردازیم.

دلفیناریوم یکی از جذابیت های تور گرجستان

یکی از نمادهای شهر باتومی در تور گرجستان، دلفیناریوم می باشد که یکی از بزرگترین دلفیناریوم های شناخته شده می باشد. دلفیناریوم شهر باتومی که در پارک بزرگ و معروف این شهر قرار دارد دارای استخرهای بزرگی برای نگهداری دلفین ها می باشد. اجرای نمایش دلفین ها از تفریحات جالب در این پارک می باشد همچنین گردشگران می توانند در این استخرها با دلفین ها شنا کنند و هیجانی وصف ناشدنی را تجربه کنند.

باتومی گرجستان با جاذبه های آبی فراوان 

آکواریوم باتومی در گرجستان

قدمت آکواریومی که در شهر باتومی قرار دارد به بیش از نیم قرن پیش می رسد. در این آکواریوم آبزیان متنوع و جالبی وجود دارد که شاید در هیچ جای جهان ندیده باشید. این آبزیان شامل سمور دریایی، شیر دریایی و انواع ماهی ها و لاک پشت ها وجود دارد. یکی از دلایل محبوبیت این آکواریوم همجواری آن با دلفیناریوم در یکی از برترین پارک های باتومی می باشد و همین باعث شده تا استقبال شایانی از تور باتومی شود.

پارک آبی و همراهی با تور های ارزان

یکی از مهیج ترین تفریحاتی که در سفر گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می کند، پارک های آبی هستند و پارک آبی باتومی هم از این حیث مجزا نیست و در طول سال افراد زیادی را با تور گرجستان همراه می سازد. در این پارک آبی انواع سرسره های آبی مهیج و شادی آور وجود دارد که لحظات شیرینی را برای گردشگران می سازد. با اینکه این پارک آبی به وسعت سایر پارک های آبی نیست اما در مهیج بودن چیزی از آنها کم ندارد و می تواند یک روز خاطره ساز و مفرح همراه خانواده تان رقم بزند. در نزدیکی این پارک هتل هایی با قیمت مناسب و گاهی خیلی ارزان برای اقامتتان وجود دارد که یک مزیت برای این پارک محسوب می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها