ایران گردی و این بارشهرکرد

در میان شهرهای ایران شهری که به خاطر تاریخ و تمدن کهن در میدان گردشگران تور شهرکرد و علاقه مندان تور داخلی ایران شهرت دارد، شهر کرد می باشد. با رزرو تور ارزان شهرکرد می توانید به دهکرد که بعد ها با افزایش جمعیت به شهر کرد تغییر یافته سفر کنید. در نوشته زیر می خواهیم سفری با تور شهرکرد به این شهر پر جاذبه داشته باشیم. از شما دعوت می کنیم تا آژانس الهام سیر را در ادامه همراهی کنید.

ایران گردی و این بارشهرکرد

تور مذهبی شهرکرد

گردشگران در تور شهرکرد می توانند از بارگاه امامزاده عبدالله سورک بازدید کنند. این امامزاده در در نزدیکی روستایی به نام سورک قرار گرفته است و به فرمان همسر امامزاده عبدالله ساخته شده است. در ساخت این بنا از مصالحی مانند آجر قرمز و گچ استفاده کرده اند و شکلش از چهار ایوانی الهام گرفته شده است. دومین امام زاده که در تور لحظه آخری شهرکرد از آن بازدید می شود، مربوط به دختران ابراهیم مجاب از اولاد امام موسی(ع)می باشد که قدمتی طولانی دارد و در دوره پهلوی مورد بازسازی قرار گرفته است، این بنا هم از آجر و خشت اخته شده است. در تور شهرکرد برای دیدن آثار تاریخی مربوط به سال های دور باید به قلعه چالشتر سر بزنید. معماری به کار رفته در این قلعه ترکیب معماری اروپایی و هنر معماران ایرانی در دوره قاجار می باشد. این بنای زیبا و تاریخی در نزدیکی شهر کرد قرار گرفته است و سالانه گردشگران بسیاری از اشیاء باارزش این قلعه بازدید می کنند.

ایران گردی و این بارشهرکرد

دیگر اماکن شهرکرد

گردشگران علاقه مند به تاریخ تور شهرکرد را برای دیدن دری که در مسجد اتابکان قرار گرفته و بیشینه تاریخی طولانی دارد، از دست نمی دهند. مسجدی که به خاطر تزیینات و نمای زیبای داخلی مورد توجه قرار می گیرد، مسجد جامع می باشد. این مسجد از بخش های مختلفی مانند شبستان، مناره و ایوان تشکیل شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها