ایرانگردی و زیبایی های تور بابلسر

تور بابلسر شهری زیبا از شهرهای شمالی کشور که به خاطر آب و هوای فوق العاده در میان گردشگران تور داخلی و نیز گردشگران تور خارجی شهرت یافته است، برای بازدید از طبیعت سرسبز بابلسر می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما و بلیط چارتر استفاده کنید. جاذبه های تور بابلسر باعث سوق دادن گردشگران به تورهای لحظه آخری بابلسر می شود. از دیدنی های تور بابلسر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم که بارزترین ویژگی آن این است که به عنوان یک تور ارزان شناخته می شود.

ایرانگردی و زیبایی های تور بابلسر 

اماکن گردشگری در تور بابلسر

از مکان های زیارتی که در تور بابلسر مورد بازدید قرار می گیرد، «ابوجواد» پسر امام موسی کاظم(ع) می باشد. این آرامگاه به شکل هشت ظلعی می باشد و گنبد هرمی شکلی دارد. یکی از پل های قدیمی معلق که بر بروی بابلرود قرار گرفته است قدمتی طولانی دارد و اولین پل معلق ایرانی بوده که توسط معماران سوئدی ساخته شده است. در این تور گردشگری می توانید از باغ وحش این شهر دیدن نمایید. این باغ وحش حیواناتی مانند شتر، میمون، شیر وگرگ را نگهداری می کند. برای بهره بردن از زیبایی های دریا می توانید از منطقه میرود دیدن کنید. در این منطقه امکانات لازم برای گردشگران مهیا شده و می توانند با خیالی آسوده شنا کنند چرا که در محدوده ای تعیین شده غریق نجات وجود دارد. در این منطقه به جز دریا می توانید از طبیعت سرسبز و درخچه ها بهره ببرید.

ایرانگردی و زیبایی های تور بابلسر 

کرفون و سد عرب خیل

از دیگر مناطق گردشگری در این تور می توانیم به کرفون اشاره کنیم. در این منطقه می توانید از آرامشی که به خاطر وجود ماسه ها و دریای بی خطر وجود دارد بهره ببرید. آرامشی که می توانید در سد لاستیکی عرب خیل تجربه کنید بی نظیر می باشد. این سد از چشم انداز بی نظیری برخوردار است که زیبایی سد را دو چندان کرده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها