ایرانگردی و تور ارومیه

تور ارومیه شاید بدون اغراق بیشتر شهرت خود را باید مدیون دریاچه ارومیه و زیبایی های که در اطراف دریاچه ایجاد شده است بداند، که شدیداً مورد استقبال گردشگران تور خارجی قرار می گیرد. گردشگران تور ارومیه از این شهر انواع عرقیات و شیرینی های متنوع را سوغات می برند. یکی از راه های سفر به این پایتخت فرهنگی استفاده از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما می باشد. از بناهای تاریخی و گردشگری تور ارومیه به موارد زیر می توانیم اشاره کنیم.

ایرانگردی و تور ارومیه 

شیخ تپه و کوه زنجبیل در تور ارومیه

در تور ارومیه می توانید از جاذبه طبیعی که در کوه شیخ تپه قرار دارد، بازدید کنید. قدمت این پارک زیبا به دوران مادها باز می گردد ولی به خاطر گسترش شهر نشینی روز به روز از زیبایی های این پارک قدیمی کاسته می شود. از چشمه های دیدنی که می توانید در تور ارومیه مورد بازدید قرار دهید چشمه کوه زنجبیل می باشد. سنگ کاری های زیبای این چشمه معدنی چشم هر بیننده ای را در تور ارومیه خیره می کند.

ایرانگردی و تور ارومیه 

هفت آباد و سوله دوکل

در تور ارومیه می توانید از چشمه های آب معدنی مثل، چشمه هفت آباد دیدن کنید. در اطراف این چشمه طبیعت چشم نوازی قرار دارد که میتوانید از این زیبایی های بی نظیر لذت ببرید. وجود آتشفشان غیرفعال به زیبایی های این منطقه می افزاید. آبشار سوله دوکل که به دیزج هم شهرت دارد از جاذبه های تور ارومیه محسوب می شود. گردشگران علاقه مند به کوه نوردی می توانند از آب و هوای این کوه زیبا و طبیعت بکر آن لذت ببرند.

ایرانگردی و تور ارومیه 

پیست اسکی و دره قاسملو

در فصل زمستان در تور ارومیه می توانید از پیست اسکی خوشاکو لذت ببرید. طبیعت زیبای اطراف این پیست توجه گردشگران را به خود جلب می کند. در این تور بازدید از منطقه خوش آب و هوای دره قاسملو از که جاذبه های شهر ارومیه به حساب می آید بسیار لذت بخش می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها